Внимание! Информация на этой странице не актуальная

I Всеукраинский конкурс детско-юношеского творчества ко Дню Конституции Украины "Мои права, мои идеи"

I Всеукраинский конкурс детско-юношеского творчества ко Дню Конституции Украины "Мои права, мои идеи"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня Конституції "Мої права, мої ідеї".

Проведення конкурсу відбуватиметься в онлайн форматі, що дає змогу дітям з різних куточків світу брати участь та демонструвати свою творчість.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. У ній визначалася сильна президентська влада, гарантувалися права приватної власності, затверджувалися нова державна символіка, статус української мови як єдиної державної, Крим визнавався автономною республікою в складі України.

Однак, історія конституційних процесів в Україні має одне з найдавніших походжень у Європі, оскільки перша Конституція на території України була прийнята в 1710 році тодішнім гетьманом Пилипом Орликом. Вперше в Європі, Конституція Пилипа Орлика закріпила сучасний демократичний розподіл влади на законодавчу, виконавчу та судову гілки влади.

Ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. 

Міжнародна спільнота схвалила Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.

Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм розумінням важливості Конституції України.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені Конституції України та процесам державотворення України, захисту прав та свобод громадян України, що гарантуються Конституцією, а також роботи, що висвітлюють обов'язки громадян перед країною 

Роботи оцінюються за номінаціями:

  • Малюнок;
  • Сучасне мистецтво;
  • Художній твір;
  • Читання вірша/тексту (положень Конституції);
  • ЛистівкаВозраст

3+


Стоимость

Базовий формат участі: 95 грн
Преміум формат участі: 240 грн


Телефон

+380 (97) 294 78 60


Ссылки


Адрес

Киев
улица Богдана Хмельницкого 51б