Внимание! Информация на этой странице не актуальная

І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"

І Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи"


Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ https://op.ua запрошує до участі у І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи".

Всесвітній день охорони довкілля є святом, затвердженим ООН. Його відзначають щорічно 5 червня з 1974 року. Основна мета полягає у тому, щоб нагадати всьому населенню планети про важливість природних ресурсів, збалансований розвиток і відповідальне ставлення до довкілля.

Щороку по всьому світу виробляють понад 400 мільйонів тонн пластику, половину з яких призначають для одноразового використання. З них менше 10 відсотків піддається переробці. Орієнтовно щороку 19-23 мільйони тонн пластику потрапляють до озер, річок та морів. Це приблизно вага 2 200 Ейфелевих веж разом взятих. Мікропластик - невеликі частки пластику діаметром до 5 мм - потрапляють в їжу, воду та повітря. Оцінюється, що кожна людина на планеті споживає понад 50 000 часток пластику на рік. Це лише один з багатьох прикладів, який дає розуміння що звертати увагу на питання екології та піклуватись про навколишнє середовище є надважливим. 

Тому наша команда запрошує до участі у  І Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня охорони довкілля "Магія природи", це унікальна можливість висловити свої думки та почуття щодо природи, зробити вплив на світ навколо нас і показати свій творчий потенціал. Учасники можуть взяти участь у різних номінаціях та виразити свої ідеї через малюнки, фотографії, поезію, прозу або інші творчі форми. 

Проведення конкурсу відбуватиметься в онлайн форматі, що дає змогу дітям з різних куточків світу брати участь та демонструвати свою творчість.

Основна мета конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням захисту та охорони довкілля.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, які відображають та/або стосуються теми довкілля, зокрема природи та природних ресурсів, тваринного і рослинного світу, охорони навколишнього середовища, екології, відновлення природних ресурсів, зменшення впливу на клімат, енергоефективності, рециклінгу, збереження біорізноманіття та інших екологічних питань.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія; Сучасне мистецтво; Художній твір; Читання вірша
Возраст

3+


Стоимость

Базовий формат участі: 100 грн
Преміум формат участі: 230 грн


Телефон

+380 (97) 294 78 60


Ссылки


Адрес

Киев
улица Богдана Хмельницкого 51б