Внимание! Событие на этой странице не актуально

ЗНИЖКА НА НАВЧАННЯ В ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ БІЗНЕСУ "KIDSMARKETING"

ЗНИЖКА НА НАВЧАННЯ В ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ БІЗНЕСУ "KIDSMARKETING"


Бізнес-мислення - основа для успіху вашої дитини в майбутньому!

Чи замислювалися ви над тим, як багато буде залежати в житті вашої дитини від мислення, яке закладають в неї в дитинстві? Задаючи питання: "Ким ти хочеш стати, коли виростеш?", ви вже підсвідомо можете сформувати в голові вашої дитини модель найманого працівника або підприємця. Говорячи: "Вчися добре в школі, вступиш до престижного ВНЗ та після закінчення в тебе буде високооплачувана робота", ви формуєте модель найманого працівника - розумного, освідченого, з досвідом і навичками, але залежного від свого роботодавця. Розповідаючи про монетизацію своїх талантів, досвід та невдачі успішних бізнесменів, необхідність знайти себе в житті – ви формуєте бізнес-мислення.

Для тих батьків, які хочуть, щоб їх дитина на момент вступу до ВНЗ усвідомлено підійшла до вибору своєї професії, знала особливості кожної сфери діяльності та розуміла чим хоче займатися в житті - рекомендуємо відвідувати заняття дитячої бізнес-школи "KidsMarketing". Це унікальний освітній проект успішних бізнесменів, метою якого є закласти у дітей бізнес-мислення з раннього віку, сформувати підприємницькі якості, навчити основам фінансової грамотності, бізнесу та маркетингу. Заняття проводяться для дітей від 9 до 14 років на українській та англійській мовах. У школі діють Онлайн та Офлайн формати навчання.

Для підписників "Діти в місті. Рівне" у лютому надається 20% знижка за промокодом "Діти в місті".

Крім цього, усі бажаючі можуть безкоштовно ознайомитися з матеріалами шести тем в демо-акаунті за посиланням: http://system.kidsmarketing.org/login/

Логін: demo 

Пароль: DemoView-18

Інформація про бізнес-школу: https://kidsmarketing.org/online-school/

Зацікавились? Тоді дізнавайтеся подробиці за телефоном +38 (093) 443-62-43.


Возраст

9–14


Телефон

+380 (93) 443 62 43


Ссылки


Адрес

Ровно
онлайн