Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Літній денний табір м.Тернопіль 7-18 червня 2021Літній денний табір 2021 у м.Тернопіль

 

Табір ДЛ в першу чергу націлений на безпеку дітей,покращення їхнього фізичного та емоційного стану,а також на високу якість послуг!

Програма:

  1. Ми хочемо щоб кожна дитина спробувала щось нове для себе цього літа.
  2. Похід в ліс: ми ознайомимо дітей з технікою безпеки у лісовій місцевості,вони самостійно збиратимуть дрова,прийматимуть участь у підготовці обіду на природі та готуватимуть шашлик з вожатими,смажитимуть маршмелоу.
  3. Бій фарбами Холі. Творча весела і дуже жвава забава. В процесі бою, вожаті роблять змагання,де перемагають усі. Діти грають ігри, а ми фіксуємо яскраві спогади на фото, які потім віддаємо на згадку про табір.
  4. Творча майстерня. У творчій майстерні знайде заняття кожен.Ребуси,розмальовки,ігри для ерудиції,створення карт,3D малюнків.
  5. Спортивні ігри та прогулянки на свіжому повітрі - 70% перебування у таборі.Щодня вожаті пропонують різні види фізичної активності з м‘ячем,скакалками,естафетами.Кожен ранок ваша дитина розпочинатиме із руханки і нових пригод.

Кількість місць обмежена!


Возраст

6–12


Стоимость

Табір 10 днів: 3000 грн (в ціну включено обід у ресторані, полуденок, вода, шашлики, фарби Холі, туризм, розважальна програма)


Телефон

+380 (97) 921 69 91


Ссылки


Адрес

Тернополь
вул. Пирогова, 2

Как добраться?

Локація знаходиться у приміщення будинку Чікен Хат, що на Острозького.4 поверх.