Дитяча лабораторія "Юні дослідники"

Внимание! Информация на этой странице не актуальная
Дитяча лабораторія "Юні дослідники"


Лабораторія “Юні дослідники” створена для того, щоб навчити дітей розвивати здатність цілеспрямовано спостерігати, досліджувати, давати правильну оцінку предметів і явищ у процесі елементарної дослідно-експериментальної діяльності.

Діти мають природній, Богом закладений потяг, до світопізнання. Але через великий об’єм і складність шкільної програми з фізики і хімії, а також брак лабораторного устаткування шкільних кабінетів, діти отримують значною мірою лишень теоретичний матеріал з природничих наук, що призводить до зниження інтересу до навчання, пониження успішності у школі, відсутність конкурсу при вступі на природничі факультети, брак наукових та інженерних кваліфікованих фахівців.

Для підтримки і розвитку наукового потенціалу потрібно навчати дітей природознавству у експериментально-дослідницькій формі від 4-х років. Це закладатиме міцну основу для майбутнього наукового покоління.

Дитяча лабораторія пропонує близько 100 захоплюючих наукових дослідів з фізики і хімії. Без складних визначень і формул та незрозумілих рівнянь починаючи із дошкільного віку дитина  має змогу відкривати для себе дивовижний світ науки.

 


Контакты

+38 (098) 801-71-04
semakpetro@gmail.com


Ссылки


Адрес

Львов