Внимание! Событие на этой странице не актуально

Онлайн-навчання за допомогою Google Meets

Онлайн-навчання за допомогою Google Meets


Bilingual STEM School з першого дня карантину запустила онлайн-навчання за допомогою Google Meets

 

Ми постійно слідкуємо за оновленнями цієї аплікації, нещодавно туди додали функцію Tiled, яка дозволяє бачити одночасно всіх учнів на зображенні монітора. Звісно, така річ дозволяє вчителеві краще утримувати увагу класу, опитувати та налагоджувати комунікацію між дітьми.

В першій половині дня в дітей проходять уроки, згідно розкладу. Вчителі навіть проводять уроки музики та театрального мистецтва. Є розвантажувальні перерви, розминки, інтерактивні ігри. Все онлайн.

У післяобідній час вчителі школи Bilingual STEM School також на зв'язку. У дітей відбуваються індивідуальні консультації з україномовних та англомовних предметів.

 

Весна та початок літа - це набір дітей на навчання. У нас працюватимуть 1-й, 2-й, 3-й класи та дошкілля з 4-5 років.

 

Відповідно вчителі включилися у роботу з дітьми, що планують розпочати навчання у школі. Для таких діток проводять онлайн уроки та індивідуальні зустрічі один раз на тиждень. Для того, щоб діти знайомилися між собою, починали розуміти важливість школи у їхньому житті, вже з онлайн режиму.

Зареєструватися на ці безкоштовні уроки можна на сайті, за умови, що ви плануєте віддати дитину на навчання до Bilingual STEM School.

Дистанційне навчання – це не написати у Viber “прочитати в підручнику параграфи 7-9, відповісти на запитання після них і виконати вправи 5-10”. Ми розуміли, що дати дітям весь матеріал на самостійне опрацювання – це не дистанційне навчання! Не можна допускати того, щоб діти отримали менше годин навчання і, відповідно, – менше знань і, можливо, це буде прогалина в знаннях, яка супроводжуватиме їх усе життя.

Переваги онлайн навчання:

  • навчання будь-де та будь-коли. Онлайн це зручно – все що потрібно, щоб розпочати – бажання та доступ до інтернету;
  • доступність навчальних матеріалів. Електронні підручники, презентації, онлайн-тести – все це доступно і зручно. Учень отримує усі необхідні матеріали, та має змогу повернутися до них у будь-який момент. Тож проблема нестачі чи відсутності підручників зникає;
  • зворотній зв'зок. Учень завжди має онлайн зв'язок із викладачем, який може контролювати виконання завдань та допомагати у їх розв'язанні;
  • зручність для викладача. Вчителі, що займаються педагогічною діяльністю дистанційно, можуть приділяти увагу більшій кількості учнів і працювати більш ефективно, витрачаючи менше часу та зусиль;
  • на радість батькам. Завдяки гейміфікації, інтерактивним урокам та контролю зі сторони вчителя - дитина поринає в процес вивчення матеріалу дуже швидко та з величезним інтересом. 

Науковий прогрес рухається із шаленою швидкістю, прогресивні країни світу поступово діджиталізуються, тому нам так само потрібно оновлюватися та рухатися вперед. Діти сьогодні зростають у цифровому світі і для них цілком природним є цифрове середовище, яке вони використовують для отримання та обміну інформацією.

Отже, для них не є проблемою навчатися онлайн дистанційно, навпаки – це нова цікава пригода для дитини! Тож не вагайтесь – використовуйте дистанційне навчання для своєї дитини чи класу вже зараз. 

Нам дуже сподобався цей новий досвід.

 
Возраст

4–9


Телефон

+380 (67) 990 50 50


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Клепарівська 30