Найбільший парк розваг у Польщі – EnergylandiaПарк розташований у місті Затор, що за 30 хвилин від Кракова або Катовіце. Тут представлено кілька десятків атракціонів – уся територія поділена на 6 тематичних секторів, один із яких – аквапарк. Найменші відвідувачі зустрінуть улюблених казкових персонажів, а дорослі зможуть випробувати свій характер на екстремальних атракціонах.

 

ENERGYLANDIA (Енерджиландія) - це найбільший парк розваг у Польщі, який пропонує 123 атракціони, що знаходяться на 70 гектарах, призначений для усіх вікових груп: як для дітей, так для молоді та дорослих.

Парк розташований у населеному пункті Затор, поміж двома найбільшими агломераціями південної Польщі, Сілезького та Малопольського воєводства, дорога з Катовіц або Кракова займає приблизно півгодини, а відстань до парку з Вадовіц або Освенцима – складає близько 20 кілометрів. Energylandia діє лише 9 років, однак різноманітність та кількість атракціонів, найкращий рівень обслуговування та комфорт Гостей - відповідають найвищим стандартам. Щороку нас відвідують тисячі туристів, які бажають розважатися на найвищому світовому рівні.

Слід зазначити той факт, що у парку Energylandia, придбавши один квиток на вступ, Ти можеш користуватися усіма приладами та розважатися на атракціонах досхочу та без обмежень. Тобі вже не потрібно непокоїтися про те, що на півдороги прогулянки Тобі не вистачить грошей на черговий атракціон для Тебе або Твоїх дітей. У нас Ти можеш провести цілий день, з моменту відчинення до закриття Ти можеш розважатися на усіх атракціонах стільки разів скільки забажаєш!

Ми гарантуємо, що нудно тут точно не буде нікому! І кожен захоче до нас повернутися ще не раз! На величезних паркінгах може зміститися декілька тисяч автомобілів. Добре продуманий, ергономічний, та безсумнівно гарний проект вхідних воріт, а також сучасна система і кілька десятків кас дозволяють уникнути очікування у черзі, а спеціальне розміщення оглядових алейок гарантує Гостям легкий та зручний доступ до усіх атракціонів парку. Наші атракціони характеризують спеціально підібрані тематичні декорації та сценографія, розділені на 6 секторів.

Щодо вартості квитків, то ціни наступні:

  • діти до 3-х років – 1 злотий,
  • пільговий квиток (діти зростом до 140 сантиметрів та дорослі віком від 65 років) – 109 злотих,
  • дорослий квиток – 159 злотих.

Когда

Пн–Вс 10:00–18:00.


Возраст

0+


Телефон

+48 33 486 15 00


Ссылки


Адрес

За пределами Украины
Польща, 2 aleja 3 Maja, Zator