Галерея "Зелена канапа"

Галерея "Зелена канапа"


Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” розташована у  стародавній кам`яниці, у самому центрі середньовічного Львова.

 

Уже десятий рік поспіль "Зелена канапа" веде активну виставкову діяльність.

Експозиція галереї змінюється що три тижні. Отже протягом року в галереї відбувається близько 20-ти новостворених персональних та групових, концептуальних виставок та проектів. Серед авторів переважають львів’яни.

"Зелена канапа" з успіхом представляє львівське мистецтво на міжнародних фестивалях, та різноманітних виставках у містах України, співпрацює з Львівською Міськрадою в сенсі промоції міста, бере участь у міських фестивалях. Веде просвітницьку роботу щодо сучасного мистецтва серед широкої аудиторії, адже це популярне місце серед містян та гостей Львова, завжди відкрите для людей.

"ЗК" диначміно співпрацює з близько сотнею кращих художників Галичини, а також постійно відкриває нові імена. Принаймі половина персональних виставок в галереї є першими в творчому доробку митців. Таким чином галерея займається промоцією авторів – початківців. Звичайно ж "Зелена канапа" допомагає художникам й з фінансового боку, адже допомагає знайти покупця на їхні твори. Ця діяльність дає підстави стверджувати, що галерея сприяє розвитку сучасного мистецтва в Україні.

Нагороди та досягнення: Неодноразова участь у міжнародних арт-фестивалях з 2008 року. Арт-Київ, Файн-Арт і т.д. Виставки в рамках днів Львова в Музеях Дніпропетровська і Сум. Участь в фестивалях "Ніч у Львові" (щось на зразок ночі в музеї), Днях вірменської культури, Фестивалі “Японська весна у Львові”2014. Кілька подяк від мерії за роботу в галузі розвитку туристичної та культурної галузі міста, кілька нагород від благодійних організацій за допомогу в зборах коштів для лікування онкохворих дітей, Диплом міжнародної організації рейтингу і соціології "Золота Фортуна" за розвиток і популяризацію сучасного мистецтва.


Время работы

Вт–Вс 12:00–19:00.


Контакты

+38 (032) 235-75-49
zelena_kanapa@ukr.net


Ссылки


Адрес

Львов
вулиця Вірменська, 7