Внимание! Информация на этой странице не актуальная

ІХ Наукові пікніки

ІХ Наукові пікніки


21 вересня в Харкові вдев’яте пройдуть Наукові пікніки, де дітям і дорослим буде нагода долучитися як співучасник до сотень експериментів і дослідів з природничих і гуманітарних галузей знань.

 

Програма пікніків цього року матиме точки доступу до відтворення фізичних і хімічних законів, вивчення тваринного світу, вироблення лікувальних і косметичних засобів, налаштування й управління роботичною та комп’ютерною технікою, ігор на фінансовий менеджмент, тестування продуктів харчування, математичних і логічних головоломок і квестів, військової справи й інших освітніх активностей без обмежень по віку для всіх охочих взяти у них участь.

Окремо на Наукових пікніках діятиме майданчик популяризації та розвитку культури поводження з відходами й підтримки екологічних ініціатив, де працюватиме станція сортування та досліджуватиметься в режимі реального часу стан забруднення атмосферного повітря. На Наукових пікніках також діятиме локація Програми інформаційного партнерства з культурними та спортивними заходами Представництва ЄС в Україні, де кожен охочий зможе дізнатися про ґрантові програми й інші можливості співпраці з європейськими інституціями.

Наукові пікніки пройдуть у Харкові в суботу 21 вересня в Покровському сквері біля ст.м. «Історичний музей»/«Майдан Конституції».

 


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (97) 901 89 02


Адрес

Харьков
Покровський сквер біля ст.м. «Історичний музей»/«Майдан Конституції»