Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Розмовна англійська з носіями за донат

Розмовна англійська з носіями за донат


Англійська за донат або як бізнеси залучають українців до підтримки ЗСУ

«Ми — англійську, ви — донат»: розпочинаються благодійні розмовні заняття з англійської для школярів
 

Чи існує в нас культура донату? Чи продовжують люди активно підтримувати ЗСУ? Які методи використовують волонтери, щоб закрити збір? А як у бізнесів із цим? Такі питання виникають у нашому інформаційному полі доволі часто, адже війна триває вже третій рік, а допомога ЗСУ — це фактично допомога собі насамперед. У цьому контексті маємо цікавий приклад від школи англійської для дітей 6-16 років Green Country. Вони регулярно проводять заняття з носіями за донат. Таким чином збирають кошти на потреби ЗСУ.

Green Country вдалося завдяки такій ініціативі зібрати більше 320 тисяч грн на ЗСУ. Школа — англійську, батьки — донат. Метод, здавалося б, вже давно відомий. Проте це дієвий спосіб заохотити українців донатити більше і натомість давати тим, хто долучається, конкретні навички — покращення розмовної англійської їхніх дітей.

З 20 квітня стартувала ця ініціатива у Green Country  та триватиме до 19 травня. 

Щоразу на заняттях будуть нові теми — від музики та кіно до космосу і новітніх технологій. Учасники дізнаватимуться цікавий факт із запропонованої теми. Заняття проводитимуть носії мови — випускники Union College (New York). 

Уроки відбуватимуться щовихідних онлайн.

1 заняття = донат від 100 грн, а 100% зібраних коштів будуть спрямовані захиснику, близькому другу працівниці школи та його побратимам. 

«Це наша доросла позиція — жити в тих умовах, які ми маємо, а не ігнорувати їх. Тому всі наші події — це для підтримки ЗСУ або їхніх сімей. Ми дуже цінуємо співпрацю із фондом “Діти героїв” та Приватбанком, де 300 дітей військових безкоштовно вивчають у нас англійську. Разом з тим, ми розуміємо, що потрібно шукати способи робити більше — і ми шукаємо ці способи. Тому ініціатива розмовної англійської з носієм за донат — це один із таких способів. Запрошуємо долучатися всіх, хто має дітей відповідного віку. Допомога ЗСУ — на порядку денному», — каже керівниця Green Country Наталя Лотоцька-Гевко.

Долучитися до занять можуть діти від 9 років, зареєструвавшись за посиланням: https://greencountry.com.ua/events 

Поки військові піклуються про нас, ми повинні піклуватися про них. Не забуваймо, що саме завдяки їм ми маємо можливість працювати та створювати освітні можливості для українських школярів.

 
Возраст

9+


Телефон

0 800 758 978 (БЕЗКОШТОВНО)


Ссылки


Адрес

Винница