
Березень у Харківській опері
Місяць яскравих концертних програм, улюбленої класики та казкових історій!
Весна у Харків Опера буде сповнена радості, натхнення й незабутніх зустрічей із мистецтвом. На глядачів чекають вистави для дітей і дорослих, чудові концерти та особливі події.
Для дітей та їхніх батьків
1 березня – «Три мішки хитрощів» М. Стецюна
Запрошуємо у чарівний світ української опери-казки за мотивами творів Івана Франка.
8 березня – балет «Красуня та Чудовисько». Чарівна історія кохання під музику композиторів-класиків.
22 березня – повернення до репертуару балету «Маленький Принц»
Філософський світ Антуана де Сент-Екзюпері оживає у вишуканій хореографії. Це казка для дітей і притча для дорослих про вірність, відповідальність і вміння бачити дива у звичайному.
28 березня – балет-казка «Пітер Пен»
Історію про хлопчика, який умів літати й не хотів дорослішати, представить Дитячий балетний театр Харківської хореографічної школи.
Розмаїття концертних програм
5 березня – «Вечір вальсу»
Музика різних епох і країн, об’єднана чарівним ритмом вальсу.
8 березня – концерт-перформанс «Україна. Любов»
Особлива подія, що об’єднає серця та покоління.
13 березня – «Молоді голоси»
Яскравий вечір нових відкриттів — результат багаторічної співпраці з Харківським національним університетом мистецтв імені І. П. Котляревського.
27 березня – «100% хітів»
Святкова програма до Міжнародного дня театру — насолода величним мистецтвом у всій його багатогранності.
Також у березні улюблені програми: «Je t’aime», «Оперні дуети», «Найкращі мюзикли», «Битва баритонів».
Балети
14 березня – «Пахіта» Л. Мінкуса, Е. Дельдевеза - вишукана класика, що захоплює витонченістю та блиском.
Оперні шедеври
1 березня – «Травіата» Джузеппе Верді - драматична історія кохання, яка торкає серце.
7 березня – «ТГШ. Подорож у часі» З. Алмаші. Перед глядачами предстане харизматичний, фліртуючий Тарас Шевченко, з почуттям гумору, модними вподобаннями та навіть схильністю до спиртних напоїв.
15 березня – «Весілля Фігаро» - опера, де музика Моцарта і сюжет Бомарше виблискують дотепністю та витонченістю, захоплюючи глядача інтригою.
21 березня – «Наталка Полтавка» М. Лисенка
Класична історія кохання і вірності, з якої розпочався український театр ХІХ століття.
22 березня – «Флорія Тоска» Дж. Пуччіні, яка вже понад 100 років не сходить з театральних афіш, і ми, затамувавши подих, можемо спостерігати трагічну історію кохання та смерті.
29 березня – «Енеїда» М. Лисенка
Вистава про те, що відбувається з нами тут і зараз. Подорож героїв несподівано стає подорожжю кожного з нас до себе самого.
Проведіть березень разом із нами!
Квитки вже у продажу — у касі театру та на сайті: https://kharkivopera.com.ua/posters/
Возраст
Родители + Дети
Телефон
+380 (57) 707 70 43
+380 (57) 700 40 42
Ссылки
Адрес
Харьковвул. Сумська, 25
Как добраться?
ст. метро "Архитектора Бекетова"
ст. метро "Университет"
ст. метро "Исторический музей"