Внимание! Событие на этой странице не актуально

Міжнародна виставка "Моя країна в "Східному партнерстві"З нагоди 25-річчя Незалежності України в Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкривається Міжнародна виставка «Моя країна в "Східному партнерстві".

 

Презентуючи свої роботи, з ювілеєм Незалежності Україну вітають фотографи з шести країн, що входять в ініціативу "Східне партнерство": Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови, Білорусі, України.

В експозиції 53 світлини. Цікавим є те, що фотомитці презентують не тільки власну країну, а й представлять свій незвичайний погляд на сусідів. На виставці багато фотографій, присвячених Україні. Це роботи не тільки українських авторів.

Мета виставки — показати, якою бачать Україну в інших країнах "Східного партнерства". Відповідно, можна побачити і світлини українських фотографів, зроблені в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії і Молдові. Можливо, десь будуть стереотипи, а десь, навпаки, повна несподіванка, зовсім інший ракурс. Виставка представляє "Східне партнерство" як різноманітний регіон зі своїми особливостями, з безліччю поки що не вивчених куточків, несподіваних зустрічей, історій і доль.

Більшість фотографій, які представлені на вернісажі, були зроблені під час фото пленерів "Моя країна в "Східному партнерстві". Вони проводилися з серпня по жовтень минулого року в кожній з шести країн регіону для переможців творчих національних конкурсів, як професіоналів, так і фотоаматорів.

Подібні фотовиставки пройшли в Києві, Мінську, Баку, Кишиневі, Єревані і Тбілісі. Їх організація, а також проведення фото пленерів і конкурсів "Моя країна в "Східному партнерстві" стали можливими завдяки проекту "Увага, посмішку!". Фінансування для проекту надає Європейський Союз у рамках програми «Східного партнерства" "Культура".
Возраст

10+


Телефон

+38 (0382) 61-60-56


Ссылки


Адрес

Хмельницкий
вул. Проскурівська, 56.