Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Курс іконопису для дітей влітку

Курс іконопису для дітей влітку


Іконописна школа «Радруж» забезпечить творче та корисне проведення часу та духовне зростання у спільноті захоплених своєю справою людей

 

Курси іконопису для учнів – програма, яку ми максимально адаптували для учнів середнього та старшого шкільного віку. Протягом нього дитина спробує себе у давній техніці живопису чи у малюванні на склі та власними руками напише ікону!

Кожен учасник курсу темперного іконопису писатиме згідно канонів іконопису на липовій дошці, натуральними фарбами (органічними та мінеральними пігментами), взоруючись на зразки стародавніх українських ікон 14-16 століття.

Наслідуючи народне мистецтво малювання на склі з ікон, які зберігаються у Музеї УКУ, діти отримають чудову можливість зазирнути по іншу сторону шибки. Ікони з Гуцульщини, Покуття та Буковини заворожують своїми простими і миловидними ликами, щирою простотою, багатством і гармонією барв. За тиждень можна буде написати 2 різні ікони – для себе та на подарунок.

Роботи пропонуються відповідно до рівня та попереднього досвіду учасника.

Вікові групи для темперного іконопису:

  • 10-12 років
  • 13-15 років

Вікова група для іконопису на склі:

  • 7-10 років

Також є можливість придбати подарунковий сертифікат на курс іконопису для дітей. Це універсальний та чудовий подарунок, чи то з нагоди урочистого Святого Причастя, чи на день народження або іменини.

Реєстрація триває до 10 червня.
Кількість місця обмежена. Заняття проводяться з дотриманням епідемічних норм.

 

 


Возраст

7–15


Стоимость

Вартість: 2600 грн (у вартість входять усі необхадні матеріали та обід)


Телефон

+38 (093) 756-52-59


Ссылки


Адрес

Львов
вулиця Хуторівка, 35а