Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Открыт набор в центр развития IT-школа "@GoMother"

Открыт набор в центр развития IT-школа "@GoMother"


IT-школа GoMother пропонує 2 напрямки розвитку вашої дитини:

 

Програмування. Пропонують три основні сходинки програмування для дітей:

Scratch. Дітки дошкільного віку та учні початкових класів починають з першого рівня – це візуальне програмування на основі програми Scratch. Після вивчення основ та набуття навичок побудови простих алгоритмів, учні за допомогою програми “КуМир” інтегруються в текстове програмування.

HTML / CSS. Наступна сходинка – це введення до текстового програмування за допомогою мов розмітки HTML та CSS. На цьому рівні учні створюють різноманітні маленькі ігри, анімації.

JavaScript. Третій рівень – це скриптова мова JavaScript. Ми обрали саме цю мову програмування, бо вона дає змогу отримувати результат кожного уроку, та містить основні поняття та принципи програмування та алгоритмів. Ця мова високорівнева, тому відносно легка у освоєнні для дітей.

 

Додатково для дітей, які вже обрали шлях розробки ігор, школа пропонує курс Unity.

За допомогою середовища розробки комп’ютерних ігор – Unity та мови програмування С# учні освоюють великий та цікавий світ створення ігор.

Програма курсу побудована таким чином, що підсумкові проєкти поетапно збираються в ході виконання практичних завдань. Результатом проходження курсу стане оригінальна гра. Завдяки творчій наповненості у кожного учня буде свій унікальний проект, який може стати першим кроком до професії.

 

Пропонують учням обрати свій шлях у сфері програмування, обрати найкомфортнішу мову для написання коду. Тому маємо широкий перелік програм та мов програмування під різні цілі майбутніх розробників. А саме: Scratch, HTML / CSS, JavaScript, Unity, С, С#, С++.

 

Цифрова графіка. Ми пропонуємо три сходинки освоєння цифрової графіки для дітей:

Основи Adobe Photoshop. Уроки photoshop для дітей є чудовою нагодою вивчити ази роботи з даною програмою, оволодіти головними базовими інструментами. Це стане фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому.

Малювання Adobe Photoshop. Завдяки курсу діти будуть творчо розвиватися. Діти зможуть втілити в реальність свої фантазійні образи і розвинути почуття гарного смаку. Діти зможуть створювати цікаві зображення, проводити всілякі експерименти з різноманітними кольорами і формами.

Веб-дизайн Adobe Photoshop. Допомагаємо отримати професійні навички, щоб в майбутньому працювати віддалено і подорожувати, або працевлаштуватися на високооплачувану посаду WEB-дизайнера.
Також школа пропонує індивідуальні заняття з освоєння цифрової графіки для дітей та дорослих Photoshop. На такій формі навчання можна змінювати програму згідно з побажаннями учня та цілями.

Також до переліку пропонованих програм входить Lightroom, Adobe Illustrator, CorelDRAW.


Також школа пропонує онлайн освіту початкової та середньої школи. Online Школа (допомога репетитора) – це набір основних дисциплін, з яких ви можете обрати необхідні та важливі саме вам.

Дуже важливий напрямок в Online школі - це заняття "Практичне застосування знань та навичок". На цьому уроці ми пропонуємо дітям відповіді на питання: "Навіщо мені це вчити?". Учні на практиці застосують знання на тему з різних предметів, виконуючи, прикладні "життєвих" задачі.

 

Центр розвитку пропонує:

 • живі уроки з викладачем;
 • незалежність від місця перебування;
 • підвищення інтересу дитини до знань через практичне застосування;
 • урахування особливостей розуміння матеріалу;
 • доступна вартість;
 • прозорість контролю зі сторони батьків;
 • технічна підтримка на всіх етапах навчання.

 

Відкрито набір на навчальний рік 2020 – 2021 до 1-9 класів!

 

Графік занять будуємо в залежності від побажань учня, з урахуванням рівня знань і часу на підготовку. Вартість формується з урахуванням кількості обраних предметів. Дистанційна школа пропонує дві форми занять:

 • навчання в групі 4-5 дітей;
 • індивідуальні уроки.

 

Адреса:

 • IT-школа @GoMother (ЖК “Софія”),  с. Софіївська Борщагівка, вул. Толстого 102, офіс 28
 • IT-школа @GoMother (м. Академмістечко, м. Житомирська), м. Київ, вул. Василя Стуса 35/37, офіс 901

Телефони:

 • +380 (96) 511 99 07
 • +380 (63) 172 12 20‬Возраст

7+


Телефон

‎+380 (96) 511 99 07‬ ‭‎
+380 (63) 172 12 20‬


Ссылки


Адрес

Киев