Внимание! Событие на этой странице не актуально

IT-табори у Львові

IT-табори у Львові


Ви думаєте як зробити канікули ваших дітей незабутніми? Ми знаємо як перетворити літній табір на справжню пригоду не з чуток, тому запрошуємо вас до Junior IT Step Academy

 

Літній ІТ-табір – корисний відпочинок для вашої дитини. Це повне занурення у технології та створення неймовірних речей власноруч.

У програмі:

  • РОБОТОТЕХНІКА 

Сучасні роботи на базі LEGO та Arduino уміють вміють ходити, літати, танцювати, проходити лабіринти! А ще – влаштовувати справжні битви!

  • 3D-МОДЕЛЮВАННЯ І ДРУК 

Дитина навчиться моделювати різноманітні тривимірні об’єкти: фігури, деталі, улюблених ігрових персонажів. Діти надрукують свої творіння на справжньому 3D-принтері.

  •  ШКОЛА ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ 

Діти візьмуть участь в ІТ-проєкті, навчаться працювати в команді, брати відповідальність, ухвалювати рішення, домовлятися, планувати свій час.

  • GAME-DESIGN 

Дитина вигадає свого супергероя та буде створювати власну гру для комп’ютера або смартфона. А ще навчимося поєднувати графіку, відео, звук, текст і анімацію персонажів.

  •  YOUTUBE ТА ГОЛЛІВУД. ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ 

Діти створюватимуть фото в різних жанрах та стилях, оброблятимуть їх, застосовуючи різні ефекти. Також навчаться знімати та монтувати відео і створювати вражаючі спецефекти.

 

  •  РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ НАВИЧОК 

Як знайти цікаву ідею та втілити її у життя? А розпоряджатися кишеньковими грошима? Діти вчитимуться основам бізнес-мислення. А для цього потрібно вміти працювати в команді, оволодіти тайм-менеджментом, познайомитися з маркетингом і PR.

Тут не лишень навчання, а й неймовірні емоції - тематичні корисні тренінги та квести, тімбілдінг та кіноперегляди!   

Перша зміна стартує 20 липня . Встигніть зареєструватись за вигідною ціною на сайті.


Когда

20 Июля - 29 Августа, Время проведения необходимо уточнить у организатора.


Возраст

7–16


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (67) 557 87 06
+380 (50) 441 76 00
+380 (73) 797 88 32


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Замарстинівська, 83а