Внимание! Событие на этой странице не актуально

Відкриття нового улюбленого UAmade Store у ТРЦ Караван ДніпроВідкриття нового улюбленого UAmade Store у ТРЦ Караван Дніпро.

 

Дніпро, зустрічай!

Мережа магазинів українських товарів UAmade продовжує підкорювати серця та розширює географію. 15 вересня о 13:00 новий UAmade Store відкриє свої двері у ТРЦ Караван Дніпро, що знаходиться за адресою: м. Дніпро, вулиця Нижньодніпровська, 17

Команда UAmade запрошує провести святковий суботній день разом! На гостей чекатимуть:

  • веселі розіграші;
  • ласощі для дорослих та дітей;
  • інтерактивна шоу-програма;
  • фотогенічний інтер’єр;
  • безліч подарунків!

Розважатиме усіх шанувальників українського буде зірковий ведучий Артур Білоусов - учасник проекту “Ліга Сміху” та капітан команди “Модельне агентство 180 і вище”.

А тепер про подарунки!

Перший покупець отримує UAmadeBox із наповненням більш ніж на 1200 гривень, а другий та третій - із наповненням на 800 гривень!

Десять наступних покупців одержать фірмові набори UAmade на згадку про цей прекрасний день.

Крім того, усі відвідувачі в день відкриття матимуть нагоду взяти участь у розіграші СУПЕР подарунку, здійснивши будь-яку покупку у магазині та зареєструвавши свій чек.

Головна перевага мережі - унікальність, адже саме в UAmade ви знайдете продукцію найкращих українських виробників та майстрів. Магазин об’єднує безліч брендів одягу, аксесуарів, декору, солодощів, сувенірів та інших виробів. Кожен знайде щось особливе для себе!

Відпочити, розважитись, обрати подарунки, надихнутись красою та гарно провести час - усе це на відкритті нового UAmade Store у ТРЦ Караван Дніпро!


Возраст

Родителям


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (56) 747 99 85
+380 (50) 335 18 65


Ссылки


Адрес

Днепр
ул. Нижнеднепровская, 17

Как добраться?

Пригород Днепропетровска, пгт. Юбилейный.

Любым маршрутом в направлении ж/м Левобережный-3