Креативний простір Артинов

Креативний простір Артинов


Відпочити так, щоб потім не було боляче за безцільно витрачений час - наука непроста.

 

Напружена робота дається нам набагато легше. Та й місце для якісного дозвілля не завжди знайдеш. Є деякий стереотип, що всім бажаючим відпочити потрібно наспіватись пісень у караоке, потанцювати запальних танців та наїсти асорті із українського борщу, єврейської маци та свиних биточків.

Та далеко не всім людям до вподоби такий формат відпочинку. А де ж тоді шукати інший формат? Відпочинок з інтелектуальною складовою, творчою начинкою, багатогранними можливостями... Які координати місця, де можна залишатися самим собою, робити безліч цікавих речей і не мучитися думками про  суму підсумкового чека?

Дивовижне поруч. Антикафе або вільні простори: заклади, де платять лише за проведений час, а інше - додається безкоштовно. Причому це саме «інше» включає майже все, що потрібно відпочиваючому: гарна музика, кава, чай, солодкі забаганки,  затишна атмосфера, приємне сучасне місце, кінотеатр, ігрові кімнати, інтернет, гарне ставлення:)

У Вінниці кафе нового формату притулилося в центрі міста - на вулиці Артинова. Креативний простір «Артинов» зацікавлює та зав'язує з відвідувачами теплі дружні стосунки. 
Тут є, де розвернутися уяві - окремий всесвіт із 6-ти локацій з різним функціоналом, розваги на будь-який смак.  А із запропонованих шматочків пазла легко скласти вже власну ідеальну картину відпочинку.


Контакты

+38 (093) 226 22 32
+38 (097) 899 47 47
+38 (050) 777 31 70
+38 (068) 721 00 08
artinov.space@gmail.com


Ссылки


Адрес

Винница
вулиця Архітектора Артинова, 12а