Внимание! Событие на этой странице не актуально

Paris… Весняна зустріч

Paris… Весняна зустріч


Виставка “Paris… Весняна зустріч” триватиме у Палаці Потоцьких з 3 квітня по 3 травня 2019 з нагоди щорічного фестивалю французької культури в Україні “Французька весна”.

 

Париж вабить усіх, особливо митців, бо уособлює їхню мрію. Витончена естетика, універсальність створеного у ньому формують й особливе світосприйняття, коли перебуваєш у Парижі.

Набережна Сени, Булонський ліс, вулички Монмартра, силуети Нотр-Дама, церква Св. Северина і обличчя парижанок збереглись на живописних полотнах та графічних аркушах як пам'ять про зустріч із Парижем.

Одо Добровольський і Цуґухару Фуджіта, Кароль Мондраль і Микола Глущенко, Генрик Кжижановський і Станіслав Камоцький – ось неповний перелік авторів, представлених на виставці, чиї твори зберігаються у фондах Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького.

Це роботи митців, що жили на межі XIX-XX ст. і відрізнялися своїми творчими пошуками. Художники різного походження та долі, але об’єднані генієм одного з найпрекрасніших і загадкових міст світу.

Вернісаж: 3 квітня о 16:00.

Гостей вернісажу чекатиме приємна несподіванка – Презентація графічного роману Батько Горіо за твором Оноре де Бальзака, що побачив світ у видавництві “Леополь”.

Організатор: Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького.

Куратори:

  • Анна Банцекова

  • Тетяна Микитин (Tetyana Mykytyn).


Возраст

0+


Телефон

+380 (32) 261 44 48


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Стефаника, 3, Галицький район