Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Бейбі-вистава "Веселі Ангелята"

Бейбі-вистава "Веселі Ангелята"


“Веселі Ангелята” у Львові!

 

У Львівському академічному обласному театрі ляльок відбудеться вистава “Веселі Ангелята” у Львові за однойменною книгою Марічки Крижанівської. Цю виставу ми підготували для наших найменших глядачів, які відвідають її разом зі своїми батьками. Отже у нашому світі живуть маленькі ангелики - це душі діток, які тільки мають народитися. А поки вони весело проводять час і намагаються вгадати, що на них чекає після народження. І ось, одного разу малі бешкетники відшукали книжку з описом життя на Землі і справ звичайних дітей. Тому Ангелики вирішили спробувати все і негайно! До того ж, вони мають чарівні хмарки і можуть зробити з них все, що забажають. Тому веселі розваги нашим героям і нашим глядачам забезпечені!

Лялькова вистава для найменших глядачів!

А от гості нашого лялькового театру навпаки, уявлять себе ангелятами  та спробують згадати, що відбувалося з ними ще до народження. Справ чимало: ловити зірки, випікати солодке, розібрати дощик і розпустити веселку. Наші бейбі-вистави -це спеціально створене середовище для найменших діток, можливість розвити дрібну моторику, познайомитися з формами і кольорами. Тут розваги поєднуються з навчальними вправами на увагу і спостережливість. А наші актори прослідкують, щоб все минуло весело та безпечно.

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на лялькову виставу для найменших глядачів “Веселі Ангелята” у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Вік дітей від 0+. Квиток необхідний і дитині, і дорослому. Ще більше дитячих вистав в афіші Львова шукайте на нашому сайті.

Куди піти з немовлятами у Львові? На дитячу лялькову виставу “Веселі Ангелята”!

Замовити квитки на "Веселі Ангелята"


Возраст

2+


Стоимость

Квиток: 200 грн


Телефон

+38 (032) 235-58-32 (каса),
+38 (032) 235-47-73 (приймальня)


Ссылки


Адрес

Львов
пл. Данила Галицького, 1