Внимание! Событие на этой странице не актуально

Мій підліток і я

Мій підліток і я


“Мій Підліток і Я”: психологічна група для батьківМи поговоримо:

  • Про психологічні особливості підліткового віку, потреби цього періоду та способи, якими намагаються ці потреби задовільняти.
  • Як допомогти підлітку зрозуміти себе? Як самому зрозуміти свою дитину в цьому віці?
  • Про себе, власну кризу мами і тата, які стикаються з кризою у своєї дитини: які нові завдання, а іноді й випробування стоять перед ними та що потрібно змінити, щоб мати змогу їх подолати, змогти пройти, перейти на новий рівень власного розвитку. Які перешкоди нам не дають цього зробити?
  • Розглянемо реальні ситуації з вашого досвіду, спробуємо знайти дієві способи поведінки та способи справитися зі своїми емоціями та почуттями у кризових ситуаціях.
  • Пошукаємо ресурси, які поки не задіяні, і можуть стати опорою у подальшій взаємодії побудови стосунків в процесі дорослішання дитини, проходження нею та нами, батьками, сепарації (відділення) максимально сприятливо для обох сторін.
  • Ми спробуємо подивитись на ситуацію взаємодії батьки-підліток з іншого, нашого дорослого боку. пошукати виходи з цієї сторони, способи поведінки, можливості зрозуміти, наблизитись, піти назустріч та покращити стосунки.

В групі 12 місць.

Реєстрація та деталі: +380 (97) 766 95 13.


Возраст

Родителям


Стоимость

Вартість: 280 грн


Телефон

+380 (50) 375-45-76
+380 (73) 375-45-76


Ссылки


Адрес

Ровно
вул. Короленка 5, оф. 216