Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Галицька Толока у парку Знесіння

Галицька Толока у парку Знесіння


Команда ініціативи «Здорове Місто» організовує проведення толок у різних парках міста Лева і запрошує доєднатися до них і вас

 

Паркові зони – серце та душа Львова. На жаль, розуміють це далеко не всі, тому ми із сумом спостерігаємо за забрудненням улюблених рекреаційних зон громади міста.

Ми почали із парку імені Святого Папи Івана Павла ІІ (Сихівського Лісопарку), а тепер йдемо в парк “Знесіння”, аби зробити його чистим та охайним.

Важливою темою є межі парку Знесіння. Ми не допустимо, аби територію парку захоплювали під незаконні забудови. Цією толокою ми хочемо підняти цю важливу тему, аби міська влада затвердила реальні межі парку й ніхто не зміг вкрасти у львів'ян їх територію для відпочинку, прогулянки та занятть спортом.

З нас – необхідні засоби для якісного прибирання, музика та лимонад, з вас – позитивний настрій та бажання зробити місто кращим. Також прихопіть воду, каремати та захисні маски.

Обіцяємо, що це буде найунікальніша толока у вашому житті, адже після прибирання улюбленого парку у нас буде дискусія про шляхи захисту зелених насаджень Львова.

Зустрінемося 8 серпня, об 11:00 біля входу до парку “Знесіння”. Запрошуємо всіх охочих!


Возраст

0+


Стоимость

Бесплатно


Ссылки


Адрес

Львов
Парк Знесіння