Літній дитячий табір “Котилася торба”

Літній дитячий табір “Котилася торба”


Запрошуємо малечу у літній дитячий табір “Котилася торба”!

 

Впродовж літа, кожного четверга, ми проводитимемо денний табір для дітей віком 6-9 років (усього 13 зустрічей).

Усі зустрічі мають власну тему: від традиційних дитячих ігор до знайомства з ремеслами та звичаями. Наші маленькі гості матимуть можливість зібрати колекцію наліпок, які вони отримуватимуть після кожного тематичного заняття!

Перший цьогорічний табір відбудеться 2 червня, з 10.00 до 17.00. У вартість включено здорове харчування: ранковий перекус, обід та підвечірок. У групі може перебувати не більше 10 дітей.

Програма табору

Четвер, 2 червня
Тема зустрічі: Дитячі справи та забави

На першій зустрічі літнього табору ми познайомимося з традиційною яворівською іграшкою та народними дитячими забавами та іграми.

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Розповідь та знайомство з традиційними народними іграшками
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК "Лялька-благополучниця”
  • 12.30 - 13.00 Вчимося бавитися у традиційні народні ігри: мороки, вуркало, різноманітні рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.00 Розповідь про дитячі обов'язки в родині
  • 15.00 - 15.30 Годування тварин
  • 15.30 - 16.00 Розучування народної гри на основі гаївки "Шум"
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Рухливі ігри
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

Вартість табору: 500 грн./один день

Попередній запис за посиланням.

Деталі за тел.: +380 (99) 719 22 02

Теми та програма наступних зустрічей:

09.06 Чорнобривців насіяла мати

  • 10:00 - 10:15 Зустріч дітей
  • 10:15 - 10:45 Розповідь про Зелені свята та традицію "маїти" хату перед святом. Разом прикрашаємо хату
  • 10:45 - 11:00 Ранковий перекус
  • 11:00 - 11:30 Розповідь про господарювання на городі (ознайомимося з тим, що вирощували наші предки)
  • 11:30 - 12:30 Квітник біля української хати. МК з квітникарства (садимо чорнобривці)
  • 12:30 - 13:30 Розучуємо традиційні рухливі ігри
  • 13:30 - 14:30 Обід
  • 14:30 - 15:00 Розповіді про рослини-символи України: калину, вербу, барвінок
  • 15:00 - 16:00 Вчимося плести вінок
  • 16:00 - 16:15 Підвечірок
  • 16:15 - 16:45 Загадки та ігри
  • 16:45 - 17:00 Підсумок дня

16.06 Українські народні ремесла: гончарство

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Розповідь про гончарство, посуд та ужиткові речі з глини
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК з гончарства
  • 12.30 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.00 Командні ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Розпис паперової тарелі
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

23.06 Народний український орнамент

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 -10.45 Розповідь про види орнаментів та їх використання, зокрема характерні орнаменти та кольори українців
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК з вибійки
  • 12.30 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.30 Вчимося робити витинанку "Дерево життя"
  • 15.30 - 16.00 Рухливі ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Тематична вікторина
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

30.06 Українські народні музичні інструменти

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Знайомство з народними музичними інструментами
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.00 МК "Дитинство музики", музична вистава із залученням дітей від "Гурби"
  • 12.00 - 13.00 Знайомство з українськими народними танцями та розучування їх елементів
  • 13.00 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.00 Пізнавальна гра "Впізнай, який звучить інструмент"
  • 15.00 - 15.30 Розучуємо ігри на основі гаївок "Кривий танець", "Веселий бубен"
  • 15.30 - 16.00 Вчимо українські народні пісні
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Віночок українських народних пісень (інтерактивна гра)
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

07.07 Українські народні ремесла: ткацтво

  • 10:00 - 10:15 Зустріч дітей
  • 10:15 - 10:45 Розповідь про ткацтво та матеріали для нього (льон, конопля і вовна)
  • 10:45 - 11:00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12:30 МК з ткацтва
  • 12:30 - 13:30 Рухливі ігри
  • 13:30 - 14:30 Обід
  • 14:30 - 15:00 Тематичні кросворди, вікторини, загадки
  • 15:00 - 15:30 Рухливі ігри
  • 15:30 - 16:00 Годування тварин, розповідь про вовну
  • 16:00 - 16:15 Підвечірок
  • 16:15 - 16:45 Рухливі ігри
  • 16:45 - 17:00 Підсумок дня

14.07 Український народний костюм

  • 10:00 - 10:15 Зустріч дітей
  • 10:15 - 10:45 Розповідь про народний костюм і його елементи
  • 10:45 - 11:00 Ранковий перекус
  • 11:00 - 12:30 МК зі створення вишитого панно
  • 12:30 - 13:30 Рухливі ігри
  • 13:30 - 14:30 Обід
  • 14:30 - 15:00 Розповідь про дівочий віночок
  • 15:00 - 15:30 Рухливі ігри
  • 15:30 - 16:00 Пізнавальні ігри: "Одягни ляльку"
  • 16:00 - 16:15 Підвечірок
  • 16:15 - 16:45 Рухливі ігри
  • 16:45 - 17:00 Підсумок дня

21.07 В своїй хаті своя правда, і сила і воля

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Розмова про народну архітектуру
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК із ліпки глиняної стіни (мазанки)
  • 12.30 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 16.00 МК малюнок на склі "Хатка мрії"
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Рухливі ігри
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

28.07 Українська народна кухня: із сиром пироги

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Розповідь про особливості української кухні, піч, способи приготування та зберігання продуктів
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.00 Розмальовуємо макет печі традиційним орнаментом
  • 12.00 - 12.30 Рухливі ігри
  • 12.30 - 13.30 Екскурсія в музейну олійню
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.30 МК з розпису пряників
  • 15.30 - 16.00 Рухливі ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Пізнавальні ігри
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

04.08 Українські народні ремесла: соломоплетіння

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Розповідь про солому та її використання
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК з соломоплетіння
  • 12.30 - 13.00 Рухливі ігри
  • 13.00 - 13.30 Тематична вікторина
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.00 Гра-драматизація "Солом'яний бичок"
  • 15.00 - 16.00 Рухливі ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Пізнавальні ігри
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

11.08 Від зернини до хлібини

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Знайомство з етапами виготовлення та традиціями випікання хліба
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.30 МК з ліплення жайворонка з солоного тіста
  • 12.30 - 13.00 Знайомство з жорнами, ціпом, млином та вітряком
  • 13.00 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.00 Пізнавальні ігри та розучування народних приказок про хліб
  • 15.30 - 16.00 Рухливі ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Тематичні вікторини, загадки
  • 16 45 - 17.00 Підсумок дня

18.08 Календар українських традицій

  • 10.00 - 10.15 Зустріч дітей
  • 10.15 - 10.45 Знайомство з найбільшими народними святами річного циклу та створення календаря
  • 10.45 - 11.00 Ранковий перекус
  • 11.00 - 12.00 МК: вчимось складати букети з трав у переддень Яблучного Спаса
  • 12.00 - 13.00 МК з виготовлення воскової свічки
  • 13.00 - 13.30 Рухливі ігри
  • 13.30 - 14.30 Обід
  • 14.30 - 15.30 19 серпня - день українського пасічника, знайомимось з традиційним українським бджолярством на музейній пасіці
  • 15.30 - 16.00 Рухливі ігри
  • 16.00 - 16.15 Підвечірок
  • 16.15 - 16.45 Пізнавальні ігри та кросворди
  • 16.45 - 17.00 Підсумок дня

25.08 Фінальний квест з подарунком


Когда

25 Августа, 10:00.


Возраст

6–9


Телефон

+380 (99) 719 22 02


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Чернеча Гора, 1