Внимание! Событие на этой странице не актуально

Творчі Музейнята у вересні

Творчі Музейнята у вересні


«Творчі музейнята» пропонують насичену та цікаву програму для діток!

 

Програма спрямована на розкриття їхньої креативності, комунікаційних навичок та поглиблення знань про мистецтво. У вересні усіх учасників наших подій чекає активне та яскраве проведення часу під уважним наглядом наших колег.

Ми знаємо, що вересень - насичений на події та емоції час для дітей та їхніх батьків, тому пропонуємо трохи відволіктися від шкільної метушні та поринути у захоплюючий світ мистецтва, завітавши до нашої музейної майстерні. На вересень ми підготували цілу низку пізнавальних майстер-класів та квестів, також будуть творчі експерименти, цікаві розповіді про митців та музейні таємниці.

4 вересня (субота) о 14:00

Гра для дітей «Я - музейник». Дізнаємося про найцікавіші деталі роботи у музеї та про те, чим же займаються наші колеги. Запропонуємо учасникам спробувати себе у ролі кураторів та кураторок артпроєкту, розробити дизайн виставки і створити її рекламу! Розкажемо про особливості роботи наших колег-реставраторів, зберігачів фондів та доглядачів залів. Словом, подивимося і спробуємо на власному досвіді, як працює музей зсередини!

Вартість - 50 грн.

5 вересня (неділя) о 14:00 – Великий музейний квест для дітей

Любите загадки, головоломки та інтелектуальні розваги?! Запрошуємо пограти з нами у великий музейний квест постійною експозицією музею!

Вартість 50 грн.

11 вересня (субота) о 14:00 – Майстер клас для дітей «Ікона на склі»

Запрошуємо відчути себе народними гуцульськими іконописцями. Будемо малювати ікону на склі для себе, або ж на подарунок рідним чи друзям у нашій творчій майстерні.

Вартість 200 грн.

25 вересня (субота) 14:00 – Майстер-клас для дітей «Гравюра»

Пояснимо та навчимо тонкощів мистецтва гравюри. Будемо друкувати листівки та мініпостери у техніці лінориту та деревориту.

Вартість 100 грн.


Возраст

0+


Стоимость

Від: 50 грн
До: 200 грн


Телефон

+380 (67) 713 83 04 - Марія


Ссылки


Адрес

Львов
пр. Свободи, 20