Внимание! Информация на этой странице не актуальная

ДжалапітаДжалапіта - сюрреалістична комедія за твором Емми Андрієвської

 

Про неймовірні вчинки Джалапіти чули всі. Його знали як мандрівника космосом, винахідника надзвичайних речей та автора дивовижних відкриттів. Коли ж Джалапіта з’явився серед людей, то йшли до нього не за чарівними зорями, а з цілком буденними питаннями: проблемами з трубами, розширенням приватного простору тощо. Джалапіта не відмовляв жодному, проте і вирішував проблеми в дуже незвичний спосіб…

Сюрреалістична комедія «Джалапіта» у Першому театрі - це перша постановка на українській сцені твору Емми Андієвської (лауреатки Національної премії ім. Т. Шевченка 2018). Режисер вистави – Артем Вусик, відомий львів’янам виставами «Перетворення» і «Любов». Важливою складовою вистави є вибудовані Ніною Хижною пластика та хореографія. Художній простір до вистави створив заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький, а яскраве графіті відомий український поп-арт митець Сергій Якіменко (номінант на премію PinchukArtCentre 2015).

За твором Емми Андієвської

Сюрреалістична комедія, тривалість: 60 хв, 12+

Дата прем'єри: 6 травня 2018 року

Художній склад:

  • Режисер – Артем Вусик
  • Художник-постановник – заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький
  • Хореографія – Ніна Хижна
  • Графіті – Сергій Якіменко
  • Світло – Світлана Коренькова, Богдан Сидор
  • Звук – Людмила Пернепесова, Юрій Ванджала

У ролях:  Юрій Курило, заслужена артистка України Марія Самсонова, Наталія Алексеєнко, Ірина Занік, Мар’яна Кривдик, Богдан Балко, Олександр Трифонюк, Данило Хромов, Олександр Чешеров, Ігор Данчук.

 

Увага!   

Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається. Адміністрація залишає за собою право на заміну чи перенесення вистави.

У разі повітряної тривоги – вистава зупиняється, а всі глядачі повинні спуститися в укриття. Якщо повітряна тривога триває до 30 хв – вистава продовжується, якщо більше 30 хв – вистава переноситься, квитки залишаються дійсними.

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

 
Возраст

12+


Стоимость

Вхідний квиток: 70 грн (з 9 по 11 ряд)
Вхідний квиток: 80 грн (з 1 по 5 ряд; з 7 по 8 ряд)
Вхідний квиток: 85 грн (6 ряд)


Телефон

+380 (32) 255 33 30


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Академіка Гнатюка, 11