Пліч-О-Пліч

Пліч-О-Пліч


Пліч-О-Пліч з людиною та її сім’єю в найважчий момент

 

Медичний центр “Пліч-о-Пліч” - це команда лікарів, медсестер, психологів та просто ентузіастів, які прагнуть допомогти паліативним пацієнтам, людям похилого віку та тим, хто потребує медичного піклування та супроводу вдома.

Нам важливо саме забезпечити якість життя людей. Ми не зможемо додати днів у їхні життя, але можемо додати життя в ці дні.

 

Ми забезпечуємо всі 4 складові паліативної допомоги:

  1. Медичну - постійний медсестринський догляд, консультації лікаря-куратора та вузьких медичних спецалістів, гігієнічні та лікувальні процедури, медична діагностика та реабілітація.
  2. Психологічну - постійний психологічний супровід людини та його сім’ї. Тут ми робимо великий акцент, бо знаємо, наскільки важлива психологічна підтримка в складній життєвій ситуації.
  3. Соціальну - ми прагнемо полегшити життя людини та його сім’ї: готові взяти на себе доставку продуктів чи ліків, надати в оренду візок чи протипролежневий матрац. Головне для нас - це допомогти та полегшити життя. Ми індивідуально підходимо до питань кожної сім’ї.
  4. Духовну - духовний супровід паліативних пацієнтів з врахуванням їхніх релігійних переконань і потреб.

 

Щодня тисячі людей в Україні страждають через відсутність якісної паліативної допомоги: доступу до знеболювальних, до професійних медичних спеціалістів, через соціокультурні бар’єри. Разом з тим ми віримо, що жодна людина не повинна бути самотньою чи страждати від болю. Саме тому команда медичного центру буде пліч-о-пліч з вами в найважчих моментах.

 

Покладіться на нас в своїх турботах - ми знайдемо спосіб, як їм зарадити.


Время работы

Пн–Пт 09:00–18:00.


Контакты

+380 (68) 016 00 16
info@plichoplich.com.ua


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Куликівська, 18А