Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Садиба Подільського ЧарівникаПодільський зоопарк третій рік поспіль запрошує всіх дорослих і малих відвідати садибу Подільського Чарівника, яка розташована на території Подільського зоопарку.

Цьогоріч розпочинаємо програми з 6-го грудня 2023 року та завершуємо 21 січня 2024 року.

Вас із радістю зустрінуть Подільський Чарівник, казкові феї та звірі Подільського зоопарку.

До святкової програми для дітей увійдуть рухливі ігри біля ялинки, екскурсія Подільським зоопарком з відвідуванням казкових локацій, а на завершення - частування смачним різдвяним чаєм від Подільського чарівника на галявині «12 місяців».

Садибу Подільського Чарівника у цей час можна буде відвідати щоденно з 10 до 16 години. Розважальна програма та чаювання з Подільським Чарівником починатиметься о 12 годині.

Участь в екскурсійно – розважальній програмі групи зможуть взяти виключно за попереднім записом. Діти з родин учасників бойових дій відвідають свято безкоштовно, за наявності у одного з батьків посвідчення або довідки про статус учасника бойових дій, а також свідоцтва про народження дитини.

Розважальні програми у робочі дні розпочинатимуться о 12 годині, а у вихідні - о 10 годині, 12 годині та 14 годині.

Святкова програма Садиби Подільського чарівника працює під патронатом Вячеслав Соколовий - голова Вінницької обласної Ради та за підтримки Вінницької ОВА і голови Вінницької ОВА Сергія Борзова.

Також, адміністрація Подільського зоопарку повідомляє, що починаючи з 2 грудня Подільський чарівник приймає різдвяно-новорічні листи від дітей. Найменші відвідувачі можуть вручити лист особисто Подільському Чарівникові або скористатись поштовою скринькою на ґанку Садиби.

З питань замовлення екскурсій звертатись за телефоном +380 (68) 160 62 04.


Возраст

0+


Стоимость

діти до 3-х років: Бесплатно
для дітей від 3 до 6 років : 50 грн
для учнів/студентів: 50 грн
для дорослих: 130 грн


Телефон

+380 (97) 404 89 19
+380 (432) 61 92 55


Ссылки


Адрес

Винница
вул. Сергія Зулінського, 9

Как добраться?

Є кілька варіантів, як доїхати до зоопарку  у м. Вінниця:

Перший варіант: до зоопарку можна тролейбусом, в залежності від місця знаходження. Вибирайте кінцевий маршрут "ВПЗ" або "Меморіал визволення" і відповідний час поїздки. Розклад тролейбусів можна глянути на сайті вінницького ДЕПО.

Другий варіант: міська маршрутка, на якій написано "Київська" або "ВПЗ" (кінцева зупинка). Якщо Ви доїхали до зупинки "Меморіал Визволення", потрібно пройтися спокійним кроком хвилин 7-10.

Третій варіант - викликати таксі. 

Четвертий - поїхати на своєму автомобілі, проклавши маршрут на карті.