Рівненська дитяча залізниця чекає свої відвідувачівРíвненська дитяча залізниця — вузькоколійна залізниця у Рівному, заклад позашкільної освіти дітей, що знайомить їх з залізничними спеціальностями.

Дорога працює з 9 травня по останню неділю вересня, по суботах, неділях та 28.06,24.08. Відправлення першого поїзда зі станції Партизанська о 10:00, а останнього о 16:00.

З жовтня по березень проходить набір діток 5-9 класів на навчання в гурток Юний Залізничник, де діти знайомляться і опановують більше ніж 30 професій залізничної залузі. Взимку проходять теоретичний курс, а влітку закріпляють вивчене на практиці. Дітки подорожують по дитячим залізницям України і обмінюються досвідом зі своїми колегами. Якщо ти мрієш керувати поїздом чи спробувати себе в ролі провідника, приходьте!

  • Дорога розташована в центрі міста, вздовж берега річки Устя. Шлях тупиковий, з двома станціями — Партизанська та Озерна (раніше Піонерська). У шлях покладені рейки Р43. Є міст і водопропускна труба
  • Дорога працює з 9 травня до останньої неділі вересня, по суботах, неділях і святкових днях. Відправлення першого поїзда зі ст. Партизанська о 11:00, відправлення останнього поїзда зі ст. Партизанська о 16:00.
  • Дорога побудована в 1948 - 1949 роках, під час повоєнної хвилі будівництва дитячих залізниць в Україні. Будівництво вели шляховики ПЧ-7 Ковельської залізниці, на недільниках їм допомагали жителі міста.
  • Урочисте відкриття дороги відбулося 9 травня 1949 року.

В даний час на дорозі працюють тепловоз ТУ2-137 і 2 вагони Pafawag, а також 2 вантажні платформи.

До відкриття в 1949 році перегін дитячої залізниці обладнали електрожезловою системою, облаштували міжстанційний, стрілочний зв'язок і дикторське мовлення на станціях.

У 1970 році пристрої СЦБ і зв'язку модернізовані — побудовані релейне напівавтоматичне блокування, Міжстанційний, диспетчерський, стрілочний телефонний зв'язок, локомотивний радіозв'язок, станції радіофіковані.

За час існування дитячої залізниці, тут навчалося 30 000 дітей.
Время работы

Сб–Вс 10:00–16:00.


Билеты

Вартість дитячого квитка з 2 - х років до 12р. (в одну сторону): 8 грн
Дорослий квиток (в одну сторону): 12 грн


Адрес

Ровно
вул. Соборна,147