Внимание! Событие на этой странице не актуально

Навыки самостоятельного человека

Навыки самостоятельного человека


Заняття проходять у вигляді ігор та вправ, що дозволяє розібратися з мотивами своєї поведінки, вчитися поважати себе та інших, тренувати навички впевненої поведінки, розвивати лідерські якості.

Вік 10-12 років — період, коли дитина починає осмислювати свою доросліть, цінувати та піддавати критиці свою унікальність, порівнюючи себе з іншими та роблячи висновки щодо суспільства та світу загалом. Підлітки у цьому віці дуже допитливі, легко захоплюються різними речами, проте часто можуть відмовитися від своєї мети через брак впевненості у своїх силах. В той же час вони самі прагнуть стати більш вольовими та рішучими, бентежаться через свою неорганізованість. Дуже важливо в цей період підтримати підлітка в його прагненні до самостійності, дати можливість краще зрозуміти себе, зміцнити віру в свої можливості, навчити аналізувати причини невдач та стратегії успіху.

Заняття проходять у вигляді ігор та вправ, що дозволяє розібратися з мотивами своєї поведінки, вчитися поважати себе та інших, тренувати навички впевненої поведінки, розвивати лідерські якості.

Програма:

 1. Знайомство. Встановлення правил взаємодії у группі. Особистість та індивідуальність. Що це і чим відрізняється. Кожен учасник створює свою індивідуальну паперову піцу для знайомства з “інгредієнтами”, з яких він складається.
 2. Розвиваємо самоповагу. Вчимося поважати себе та інших, виявляти толерантність.
 3. Впевненість. Відпрацьовуємо навички впевненої поведінки. Вчимося говорити “Ні!”.
 4. Обговорюємо, хто така самостійна людина. Граємо в гру, котра допоможе відчути себе провідним та веденим. Приміряємо на себе риси самостійної людини.
 5. Справжній лідер, хто він? Розвиваємо лідерські навички. Проактивність. Розбираємо та програємо складні життєві ситуації, в яких варто виявити проактивність.
 6. Як вирішувати конфлікти? На прикладі тварин розглядаємо стратегії поведінки у конфліктах. Вчимося вирішувати суперечки.
 7. Вчимося співпраці. Дивимося та обговорюємо відео про вдале та невдале співробітництво. Граємо в командні ігри.
 8. Ставимо цілі, визначаємо пріоритети. Вчимося позитивному мисленню. Підводимо підсумки програми.

Вартість тренінга 1900 грн (повна передоплата).

 • Старт планується 13 лютого 
 • Заняття СР 16:30-18:30.
 • Адреса: б-р Шевченка, 36 Б (вул. М. Коцюбинського, 12)

Вартість курсу 2500 грн (повна предоплата).


Возраст

10–12


Стоимость

тренінг: 1900 грн (повна передоплата)
курс: 2500 грн (повна передоплата)


Телефон

+380 (67) 466 40 24
+380 (67) 441 62 90


Ссылки


Адрес

Киев
бул. Шевченко, 36Б

Как добраться?

вход с ул. М. Коцюбинского, 12 (через арку)