Внимание! Событие на этой странице не актуально

Осенние каникулы 2021 - Лагерь бизнеса и креатива в ИрпенеОсінні канікули 2021 - Табір бізнесу та креативу в Ірпені

Запрошуємо підлітків 14-17 років!

Цієї осені пропонуємо унікальну програму, яка об’єднає активне знайомство з бізнесом, тренування креативності, розвиток творчого підходу до життя, формування універсальних навичок (soft skills). 

Наш табір пройде 24-30 жовтня. 

Для проведення табору ми розробили формат, який дозволить підліткам з першого дня активно включитися в створення командних проєктів, робити публікації в соцмережах, змагатися, отримуючи навички інтернет-маркетингу. 

Ми допоможемо учасникам розвинути в собі дух підприємництва, зрозуміти, з чого починати, де шукати джерела фінансування, як планувати свій унікальний продукт, визначити асортимент і налаштувати найважливіші бізнес-процеси.

У фокусі нашого табору - урбаністика, ми поговоримо про те, як росте і розвивається місто, які напрямки та форми бізнесу необхідні сучасному місту, щоб зробити життя людей в ньому комфортніше. Ми проводимо нашу програму в Ірпені – місті, яке сьогодні розвивається неймовірно високими темпами. Будемо вивчати бізнес та уважно дивитися по сторонах, досліджуючи ритми і тренди молодого сучасного міста.

Підлітки будуть створювати свої проєкти в самих різних сферах, тренувати креативність за допомогою фото експериментів, які дозволять кожному виявити в собі творця, розвинуть почуття прекрасного, дадуть можливість краще розуміти самих себе. 

В команді табору наші викладачі, які дуже добре вміють захоплювати підлітків: підприємець Олександр Савенко - викладач з економіки і бізнесу, та Сергій Хандусенко - фотограф, дизайнер, арт-директор.

Деталі та реєстрація: https://startnow.com.ua/tabir-biznesu-i-kreatyvu-2021/
 

Місце та умови проживання:

Ми проводимо нашу програму недалеко від Києва, в Ірпені – місті, яке сьогодні розвивається неймовірно високими темпами.  Однією із тем табору буде урбаністика.  Ми поговоримо про те, як росте і розвивається місто, які напрямки і форми бізнесу необхідні сучасному місту, щоб зробити життя людей в ньому комфортніше і щасливіше. Будемо вивчати бізнес і та уважно дивитися по сторонах, досліджуючи ритми і тренди сучасного міста.

 • 3-місний номер в готелi Конференц-Хол Iрпiнь (в номері є телевізор, санвузол: туалет, умивальник, душова кабіна).

 • 3-разове харчування в ресторані комплексу

Програма і викладачі:

Чого будемо вчитися?

 • розбиратися, як влаштований бізнес;
 • шукати відповіді на ключові питання, пов’язані з фінансами, організацією, просуванням власних проєктів;
 • тренуватися в пошуку нестандартних шляхів вирішення будь-якого завдання, розвиваючи креативне мислення.

Навіщо?

В процесі активного знайомства з бізнесом та тренуванням креативності, підлітки будуть:

 • формувати мислення зростання (growth mindset), яке допомагає сприймати помилки і зміни як новий досвід і рух вперед;
 • вчитися дивитися на світ широко, під різними кутами зору;
 • самовиражатися.

Програма націлена на розвиток творчого підходу до життя, формування універсальних навичок (soft skills). Для проведення табору ми розробили формат, який дозволить підліткам з першого дня активно включитися в створення командних проектів та змагатися. Учасники обговорюють і допрацьовують свої проекти в період між заняттями, в кінці дня роблять публікації в соцмережах, напрацьовують навички інтернет-маркетингу. 

Підлітки будуть створювати свої проекти в самих різних сферах, вирiшувати цікаві бізнес-завдання. Цю частину програми буде вести наш викладач з економіки і бізнесу, неймовірно захоплена людина, яка вміє захоплювати інших, підприємець Олександр Савенко.

Будемо тренувати креативність за допомогою фотоекспериментiв, які допоможуть кожному виявити в собі творця, розвинуть почуття прекрасного, зроблять більш спостережливими, дадуть можливість краще розуміти самих себе. Ведучий креативної частини програми – Сергій Хандусенко, – талановитий фотограф, дизайнер, арт-директор, що не йде на компроміси, коли мова йде про хороший смак, ідею, колiр та композицію.

Економіка і бізнес (Олександр Савенко);

Креативнiсть, фотоексперименти (Сергiй Хандусенко);

Програма

Вечірня програма у нас в таборі завжди особлива, нам хочеться, щоб учасники дозволили собі проявити себе з нової і несподіваної сторони, виявили додаткові таланти, стали сміливіше, активніше, впевненіше в собі.

   

  ПРОТИЕПІДЕМІОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ у зв'язку з Covid-19

  • Для забезпечення здоров'я викладацька команда табору вакцинована.
  • Час в суспільних місцях буде мінімізований.
  • Комплекс гарантує антисептичну обробку приміщень відповідно до рекомендацій МОЗ України.

  Вартість 2021 року: 18 100 грн + трансфер за вимогою

  Знижки: При оплаті до 13 жовтня включно (знижка 7%)  — 16 800 грн. 


  Возраст

  14–17


  Телефон

  +380 (67) 466 40 24
  +380 (67) 441 62 90


  Ссылки


  Адрес

  Киев
  ул. Севериновская, 118А, Ирпень