Школа фігурного катання BauerШкола фігурного катання «Bauer» - більше ніж спорт, яскравіше, ніж розваги

 

Заснована наприкінці 2019 року школа, чия назва походить від однойменного елементу фігурного катання, відкрила двері для діток від 3 до 15 років в один з найбільш витончених видів спорту.

Тут можна знайти формати занять для кожної дитини, виходячи з мети, яку вони перед собою ставлять. Всього є три рівня навантаження, які відповідають різним напрямкам підготовки:

Група Юний Фігурист – це початківці, які ставлять перед собою мету навчитись впевнено кататись та освоїти базові елементи цього дивовижного спорту. Ця група займається по вихідних та ділиться по вікових параметрах, від 3 до 5 років.

Група Аматор – це вчорашні юні фігуристи та початківці, які ставлять перед собою мету виступати на змаганнях аматорів в Україні та за її межами, приймати участь у різноманітних показових виступах та льодових мюзиклах, які є невід’ємною частиною життя школи. В цій групі діти  займаються по спеціальній програмі, в яку включено загальна та спеціальна фізичні підготовки, гімнастика, балет,  льодові тренування. Заняття відбуваються тричі на тиждень на ковзанці у ТРЦ «King Cross Leopolis.

Група Спорт – набирається виключно зі спортсменів групи Аматор, коли вони досягають певного рівня і можуть пройти необхідне тестування при вступі. Це дітки, які ставлять перед собою справжні великі спортивні цілі. Тренування проходять 6 разів на тиждень, всього 90 годин в місяць, обов’язковими є загальна та спеціальна фізичні підготовки, гімнастика, балет, спеціальний курс Barre та льодові тренування. Діти прийматимуть участь в українських та міжнародних спортивних змаганнях, готуються до виконання основних ролей в льодових постановках.

Займаються фігуристи на двух, придатних для цього, майданчиках у Львові, Львовській областях:

  • на ковзанці  ТРЦ «King Cross Leopolis»,
  • на льодовій арені у м.Новояворівськ , власних спортивних та хореографічних залах на Південному.

Школа забезпечує повний комплекс для рівномірного розвитку дитячого тіла, яке росте та змінюється. Зі всіма спортсменами працює професійний масажист - реабілітолог, медичний супровід проводить дитяча поліклініка Веселка, а страхування спортсменів забезпечує страхова група ПЗУ Україна.

Зараз у школі займається більше 100 дітей. Основним правилом школи є комплексна методика роботи зі спортсменами віл аматорського до професійного рівня.

Вартість навчання залежить від групи.

  • Починається вона від 2000 гривень за місяць і до 5100 гривень. Все залежить від кількості тренувань та чисельності тренерського складу, який працює з дітьми.
  • Вхід на лід та прокат ковзанів оплачується окремо по спеціальних цінах, що діють для учнів школи.
  • Пробне тренування безкоштовне


События организатора

Спортивні гуртки та карантинні вимоги: як займаються спортом фігуристи школи Bauer?

Забронировать

Время работы

Вт–Пт 15:00–22:00, Сб–Вс 08:00–19:00.


Билеты

Пробне тренування: Бесплатно (пробне тренування проходить в групі "Юний Фігурист", включає в себе 30хв тренування в залі та 1 годину тренування на льоді, графік - неділя на 10.00)


Контакты

+380 (67) 673 85 30
bauer.lviv@gmail.com


Ссылки


Адрес

Львов
вул. Щирецька, 36

Как добраться?

В данний момент (вересень 2022 року) працює тільки ковзанка в ТРЦ Кінг Кросс Леополіс