Студія іноземних мов UMBRELLA

Студія іноземних мов UMBRELLA


UMBRELLA - це команда енергійних та творчих особистостей, людей сумлінних та відданих своїй справі, тому кожне заняття насичене цікавими вправами та дискусіями.

 

Для того, щоб Ви звикали до живого спілкування вже з першого заняття, всі вони, незалежно від рівня чи віку студента, проводяться виключно іноземною мовою. 

Головним є Ваш комфорт. Umbrella пропонує Вам обрати той вид проведення занять, який буде відповідати Вашим вимогам. Це можуть бути індивідуальні заняття – час та дні проведення яких Ви обираєте самостійно або заняття в групі зі сталим графіком.

Нехай Вас не лякає слово «група». Група в студії іноземних мов «Umbrella» - це не 20 і не 30 студентів, а всього 6. Крім того розпочинає група роботу вже з 3-ма, а в окремих випадках, і з 2-ма студентами, тому Вам не треба чекати півроку, щоб набути бажані знання.

Важливим також є те, що набір у групи є безперервним процесом.

Umbrella не дає обіцянок щодо строків досягнення Вами певного рівня, але гарантує, що їх робота і Ваше бажання приведуть Вас до моменту, коли спілкуючись, Ви навіть не помітите, що робите це іноземною мовою!


Контакты

+38 (097) 377-42-68
umbrella.languageschool@gmail.com


Ссылки


Адрес

Львов
вулиця Соняшникова, 20а

Как добраться?

Маршрут 41, 26, 14, 40, 23, 46, 47а, 13, 16, 37