Внимание! Информация на этой странице не актуальная

10 новых сказок проекта "Сказки на ночь" от Общественного - слушайте продолжение

10 новых сказок проекта "Сказки на ночь" от Общественного - слушайте продолжение


«Суспільне Казки» має вже понад 15 тисяч підписників у телеграм-каналі, якому в березні виповнилося 2 роки. Лише за минулий рік казки Суспільного прослухали півмільйона разів, а проєкт став найпопулярнішим серед подкастів Суспільного та увійшов до рейтингу 10 найпопулярніших подкастів за кількістю прослуховувань на сервісі Megogo. Тим часом на нашому ютуб-каналі «Бробакс» для дітей вже 20 мільйонів переглядів.

Проєкт «Казки на ніч» створено за фінансової підтримки Європейського Союзу. Всього до релізу увійшло 40 аудіоісторій, серед яких народні казки й твори сучасних авторів. Казки озвучили відомі українські митці, артисти та ведучі Суспільного Мовлення. А ви вже слухали з дітьми нові казки на каналі?

Пропонуємо до вашої уваги 10 свіжих аудіоказок проєкту «Казки на ніч» від Суспільного Мовлення, яку озвучили: режисерка Надія Парфан, виконавчий продюсер телеканалу Суспільне Культура Лукʼян Галкін, ведуча Суспільного Юлія Девда, акторка Віталіна Біблів, ведучий Радіо Культура Василь Чорношкур, письменниця Катерина Міхаліцина, радіоведучий Суспільне Чернігів Андрій Соколов, акторка Наталя Сумська, директорка департаменту ефірного просування дирекції Українське Радіо Олена Браілова, ведучий Першого каналу Суспільного Мовлення й токшоу «Новий відлік» Андрій Діхтяренко.

Слухати всі дитячі аудіоісторії можна на цифрових майданчиках:

Також казки звучать у програмі «Вечірня колисанка» о 20:50 на Радіо Культура.

Над проєктом працювала дитяча редакція цифрових платформ Суспільного Мовлення спільно з командою Радіо Культура за підтримки грантового проєкту ЄС «Посилення стійкості та потенціалу Суспільного Мовлення під час війни».

Читайте також: Катерина Калитко, Ірма Вітовська, Наталя Сумська, Анастасія Димид — у нових «Казках на ніч» від Суспільного 

А зараз для вас цікава добірка 10 нових казок:

«Чарівні шкарпетки». Озвучує Надія Парфан

У лісі дуже тихо. Всі звірі солодко сплять у своїх домівках. Усі, крім маленького Білченяти, яке ніяк не може заснути. Навіть матуся і татусь не могли заспокоїти малюка. Які чари допомогли Білченяті заснути, слухайте в казочці.

«Драконова наречена». Озвучує Лукʼян Галкін

В заморськім краю жив собі один чоловік, який мав дві дочки. Обидві були гарні та дуже відрізнялися між собою. Кіцу була добра й лагідна. А Сюске — жорстока й гордовита. Якось почув їхній батько, що король-сусід шукає дружину для свого сина. Які пригоди чекали на сестер далі — слухайте у казочці.

«Кіт Альбер». Озвучує Юлія Девда

Якось маленька чорна киця Клара залізла на височенний дуб і ніяк не могла з нього спуститися. Їй стало страшно і вона гірко заплакала. А ще киця дуже хотіла їсти. Повз той дуб проходив Кіт Альбер та чи допоміг він спуститись Кларі з дерева? Дізнаєтесь у казочці.

«Танцюй, як журавель». Озвучує Віталіна Біблів

Казка про маленьку ведмедицю Даринку, яка хотіла танцювати так само гарно, як журавлі перед відльотом на зимівлю до теплих країв. Чи вийшло в Даринки навчитись танцювати, слухайте в казці.

«Юрза-Мурза і стрілець-молодець». Озвучує Василь Чорношкур

Казка про сміливого стрільця-молодця, який переміг злого змія та потоваришував із Юрзою-Мурзою, яка могла виконати будь-яке бажання. Як вони перемогли царя — слухайте у казці.

«Річка коали Джо». Озвучує Катерина Міхаліцина

Казка про коалу Джо, який щодня висів на гілках дерева, спостерігаючи за річкою. Якось Джо зрозумів, що милуватись краєвидами самому дуже сумно. Як маленький коала зустрів подругу, слухайте в казочці.

«Король з ослячими вухами». Озвучує Андрій Соколов

Казка про короля з великою таємницею: він мав ослячі вуха. Перукарка Мег пообіцяла зберегти таємницю та бажання поділитись секретом не давало їй спати, тож дівчина зізналась дереву. А з того дерева потім зробили арфу для свята у палаці. Яку пісню заграла арфа слухайте у казці.

«Гаряча казка». Озвучує Наталя Сумська

Казка про те, як гарячі пиріжки зробили спеку у місті. Тітонька Горпина, майстриня у випіканні пиріжків, так захопилась процесом, що розжарила піч на все місто. Від спеки мешканці почали кликати до господині мера, поліцію та пожежників, але ніхто не зміг змусити Горпину відкласти улюблену справу. Чи зможе хтось зупинити її, допоки місто не перетворилось у пустелю? Слухайте в аудіоказці.

«Казка про оленят». Озвучує Андрій Діхтяренко

Казка про двох оленят Петті та Діді, які вихвалялись силою й спритністю своїх татусів. Аж раптом могутній тато Петті, з великими рогами, застряг між кущів тернини. Хто допоможе оленю вибратись? Слухайте у казці.

«Лови темряву». Озвучує Олена Браілова

Казка про те, як мишка Льоля боялась темряви. Тато вчив її, що темрява — це відпочинок, а страхи можна подолати, розмовляючи про них. Та мишка все одно боялась темряви, адже в ній не видно навіть свого хвоста! Чи поборола страх Льоля? Дізнайтесь у казці.

Третю десятку аудіоказок проєкту «Казки на ніч» озвучили: ведуча Першого каналу Суспільного Інна Москвіна; письменниця Катерина Калитко; ведучий Радіо Промінь Денис Денисенко; акторка Ірма Вітовська; ведуча Радіо Промінь Анна Заклецька; актор Юрій Дяк; ведуча Українського Радіо Оксана Маловічко; акторка Наталя Сумська; режисер Суспільне Новини Владислав Васильченко та представниця України на Дитячому Євробаченні-2023 Анастасія Димид.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

Підпишіться на Суспільне Анонси на тій платформі, де вам зручно: телеграм або вотсап.


Возраст

6–12


Ссылки


Адрес

Киев