Внимание! Событие на этой странице не актуально

Открыт набор детей 3-16 лет в STEM-школу INVENTOR ". -50% на пробное занятие

Открыт набор детей 3-16 лет в STEM-школу INVENTOR ". -50% на пробное занятие


Запрошуємо дітей від 3 до 16 років на курси з робототехніки, LEGO-конструювання, програмування у STEM-школу INVENTOR м. Львів. Встигніть забронювати місця у зручний для вас час.

 

Новий навчальний рік розпочато у INVENTOR. Це позашкільна освіта на основі STEM підходу, яка надає дітям цікаве навчання через дію, на два кроки попереду від звичної шкільної системи.

В основу нестандартного підходу INVENTOR закладено поєднання творчості з вивченням точних і природничих наук. STEM-школа INVENTOR — це багато можливостей, де діти роблять перші кроки назустріч дорослим мріям. Тут навчають і розкривають дітей за допомогою інноваційних засобів STEM-освіти. Кожен курс розвиває основні компетенції: креативність, критичне мислення, комунікабельність та науково-технічну грамотність. Розвиток цих компетенцій допоможе дітям реалізувати свої найскладніші ідеї та мрії вже сьогодні і стати успішними у майбутньому.

У STEM-школі INVENTOR навчання трьох рівнів: junior, middle, senior.

STEM junior передбачає навчання дітей віком від 3 до 6 років. Тут представлені такі курси, як: «Ранній розвиток», «Наука про світ»,  «Цікава інженерія», «Початкова механіка», «Підготовка до школи».

STEM middle передбачає навчання дітей віком від 6 до 10 років. Ви можете записати свою дитину тут на такі курси: «Захоплююча математика. Рівень 1», «Захоплююча математика. Рівень 2», «Основи робототехніки», «Робототехніка Scratch», «Minecraft Education», «Практична механіка», «Science», «Країнознавство»,  «Архітектура. Рівень 1», «Архітектура. Рівень 2»

STEM senior  передбачає навчання дітей віком від 10 до 16 років. Тут ваша дитина зможе відвідати ось такі курси: «Робототехніка Mindstorms», «Експерименти з робототехнікою», «Robotics in VR»,  Підготовка до WRO, «Developer: електроніка та програмування», «Developer: розробка ігор та 3D-моделювання»

 

Ціни від 640 грн.
Возраст

3–16


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+38 (068) 889 55 80
+38 (093) 170 74 50


Ссылки


Адрес

Львов
ТЦ "Интерсити" пр. Чорновола, 67 г, пр. Червоной Калины, 62 а Окружная, 96