Внимание! Событие на этой странице не актуально

Киев "закрутит" турнир по Beyblade

Киев "закрутит" турнир по Beyblade


Київ «закрутить» турнір із Beyblade! 

13 липня у ТРЦ "Lavina Mall" відбудеться Турнір із Beyblade, де усі діти України зможуть випробувати свою вдачу в чесному змаганні та поборотися за головний приз – крутезний Beybladе, а також бластер Nerf Fortinite AR-L

"Хочу на Турнір із Beyblade!", – за останній рік цю фразу почули мільйони батьків по всьому світу. Якщо ви дивитеся разом із дитиною TV-програми, тоді й так знаєте, що до чого.  Для тих, хто не в темі, Beyblade – це крутезна гра, що вже встигла згрупувати потужне ком'юніті дітей покоління-Z навколо себе. Ця тема стала історією справжніх пристрасних бійців, що прямують за своєю мрією, йдуть на ринг, аби відчути спортивний азарт та перемогу на смак.

 

Так само, як і у сюжеті мультфільму, гравці борються, підбурюють або підтримують один одного, переживають та радіють, знаходять нових друзів. Для запуску іграшок-беїв від учасника потрібна висока концентрація, фізична спритність, вміння передбачати і аналізувати те, що відбувається на «полі бою». Весь шлях – змагання і подолання себе задля досягнення мрії. 

 

Три кроки до перемоги: 

  1. Необхідно мати свої дзиґи та пускові механізми Hasbro Beyblade Slingshock: їх також можна буде придбати у ТРЦ під час турніру. Використання продукції іншої лінійки чи іншого виробника не допускається;
  2. Приїхати за адресою ТРЦ «Lavina Mall» – вул. Берковецька, 6Д, вхід 5 (біля парку Galaxy);
  3. І вже там зареєструватися на змагання, реєстрація відкрита з 11 до 13 години. Упее-ред! 

На турнірі кожна дитина зможе не тільки весело провести час і подружитися з іншими шанувальниками бренду, але й виграти цінні призи від Hasbro. Усі гості зможуть також сфотографуватися з героями мультфільму на тематичній фотозоні та залишити собі багато яскравих світлин на згадку. 

 

Гравці повинні надати свої власні дзиґи BEYBLADE SLINGSHOCK для участі в Турнірі, за умови, що вони відповідають таким вимогам: 

  • дзиґи, які не розбираються або не розриваються, заборонені;
  • дзиґи повинні мати три (3) компоненти: “енергетичний прошарок” (Energy Layer), силовий диск (Forge Disc) та обертовий наконечник (Performance Tip). Використання модифікованих або зламаних деталей чи аксесуарів забороняється. 

 

До участі запрошуються гравці віком 8-14 років.

 

Партнер заходу – найбільший торгово-розважальний центр України «Lavina». 

 

Про компанію Hasbro 

Hasbro (NASDAQ: HAS) – глобальна компанія, яка надає своїм споживачам незабутні враження від ігри та спілкування з улюбленими брендами, такими як PLAY-DOH, MY LITTLE PONY, LITTLEST PET SHOP, MONOPOLY, NERF, TRANSFORMERS і преміальними партнерськими брендами. За допомогою іграшок, настільних ігор, телевізійних програм, повнометражних фільмів, комп’ютерних ігор і широкої палітри споживчих ліцензованих товарів Hasbro допомагає дітям і родинам по всьому світі отримувати задоволення від ігри та спілкування з близькими людьми. 

Студія компанії Hasbro створює розважальний контент на основі брендів компанії та використовує різні канали для його просування: телебачення, кіноіндустрію та інше. Студія випускає, розроблює та поширює телевізійні шоу, в основі яких лежать улюблені бренди, такі як TRANSFORMERS, MY LITTLE PONY, LITTLEST PET SHOP. Багато шоу виходять в ефір і транслюються по всьому світі (більше 180 різних локацій). З року заснування (2009) випустила цілий ряд фільмів, заснованих на брендах Hasbro та отримала дев’ять нагород Daytime Emmy. У рамках співробітництва Hasbro з провідними студіями планується випуск фільмів на основі нових і вже існуючих брендів для аудиторії по всьому світі під брендом Allspark Pictures. 


Возраст

8–14


Телефон

+380 (66) 715 72 78


Ссылки


Адрес

Киев
ул. Берковецкая, 6Д

Как добраться?

от ст.м. Академгородок или ст.м. Сырец