Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Безкоштовні дитячі майстер-класи на березень у ТРЦ "S)mall"

Безкоштовні дитячі майстер-класи на березень у ТРЦ "S)mall"


Ласкаво запрошуємо вас приєднатися до заходів у ТРЦ Small у березні! Ваші діти отримають унікальну можливість весело та креативно провести час.

Приєднуйтесь до творчих зустрічей і долучайтеся до створення власних унікальних робіт. Дата та теми майстер-класів такі:

  • 9 березня – Проліски з гофропаперу: Приходьте вивчити техніку створення чудових пролісків з використанням гофропаперу. Ви отримаєте можливість власноруч створити весняну атмосферу у своєму домі!
  • 16 березня – Панно з квілінгу: Долучайтеся до нашого майстер-класу з квілінгу та створюйте неперевершені панно, які додають унікальний шарм вашому інтер’єру. Розкрийте свою творчість та вміння виготовлення неймовірних виробів.
  • 23 березня – Чохол для навушників: Навчіться шити стильні та функціональні чохли для ваших навушників. Ви створите ідеальний аксесуар для вашого гаджету.
  • 30 березня – Айріс-фолдінг “Пташка”: Ваша творчість не має меж! На цьому майстер-класі ви навчитесь техніці айріс-фолдінгу та створите чарівну “Пташку”. Зберіться разом з нами для невимовної творчої подорожі.

Не пропустіть цю можливість розвинути свої навички та створити щось власне! Чекаємо на наших МК!

Запис на МК обов’язковий! Кількість місць обмежена.

Обов‘язковий передзапис: https://t.me/+IBv0DLMmqOxkYzNi


Возраст

5+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (67) 430 49 03


Ссылки


Адрес

Винница
проспект Юності, 18