Вальдорфська школа Запоріжжя. Донабір 1-8 кл. Волейбол.

Вальдорфська школа Запоріжжя. Донабір 1-8 кл. Волейбол.


Вас втомило що ваша дитина чи підліток не любить ходити в школу і так важко щодня заставляти робити домашні завдання?

 

Це розповсюджена ситуація в загальноосвітніх школах, адже як правило в школі не приділяють уваги тому щоб дитина любила учитися. А можна так подати інформацію щоб діти захотіли вивчати предмет і зацікавити їх в навчанні, це головне в Вальдорфській педагогіці. Вальдорфські школи є в багатьох країнах світу і займають там поважне місце. На Україні така школа є в Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі.
Наші діти учаться вже 7 років в Вальдорфській школі Запоріжжя і підтвердили що цей підхід виховує в дитині любов до навчання, а значить інформація буде засвоєна добре, дитина буде краще учитися і з кращими оцінками підійде до ЗНО. Діти зі звичайних шкіл що прийшли до нас підтвердили що більшість дітей починають краще учитися при Вальдорфському підході.
В наших класах вже склався колектив що зацікавлений отримати знання, творчий розвиток і нормально доучитися в хорошій атмосфері, тому запрошуємо дітей що не створюють проблем в класі і не заважають іншим учитися.
Запрошую до запашного соснового парку що в кінці вул Каховська прогулятися а заодно і познайомитися з Вальдорфським підходом, задати питання. Зустріч буде щотижня по неділях о 17-00 з 9.08.2020р до листопада. Якщо на зустрічі будуть діти то для них проведемо гру в м'яч або волейбол. Ця подія буде поєднана з вальдорфським недільним волейболом групами по віку, вхід вільний.
Якщо вам не зручно прийти то можна задати всі питання по телефону Дарині Жуган що відповідає за набір учнів в школу тел (099)079-76-03, а також домовитися про зустріч з нею в зручний для вас час і місці.

Вальдорфська школа Запоріжжя існує на базі 66 ЗОШ що в районі Металургів. Тому школа безкоштовна як і державна, учні сплачують тільки вартість "Оплати спеціальних витратних матеріалів і повчальних профільних семінарів для педагогів". Тож це витрати на якісні зошити і інші матеріали що отримає дитина, а також для того щоб педагоги не тільки викладали інформацію а і мали вальдорфський педагогічний підхід. Порівняльно з іншими школами з покращеними умовами навчання сумма витрат низька: 900грн на місяць, але як ми переконалися воно того варте, бо економить гроші на лікуванні і психологах- діти що не люблять учитися частіше в стресі і більше хворіють, більше схильні до шкідливих звичок( адже до поганих звичок схиляє бажання розрадитися після навчання що не любиш).
Вальдорфська школа ще приймає дітей в 1-8 клас, але кількість місць обмежена, 20 дітей в класі, запрошуємо на зустріч і співбесіду.
Вальдорфська педагогіка дає творчий розвиток і дозволяє самовиражатися і реалізуватися, вирощує в дитині волю і дає право вибору. Якщо ви хочете виховати здорову і щасливу людину - дізнайтеся про педагогіку більше.

Зустріч біля соснового парку в кінці вул Каховська, тел (098) 43 80 434 Анна.


Когда

Пн–Пт 09:00–14:00, Вс 17:00–18:30.


Возраст

5–15


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (98) 438 04 34


Ссылки


Адрес

Запорожье
Каховская улица

Как добраться?

як доїхати: їдемо на Бородінський, встаємо на на зупинці Заправка - яка одразу після Амстор на Бородінському. з зупинки спуститися в сторону Дніпра до вул Каховська, далі по Каховській до кінця вул, там якраз вже почнеться ліс(тут і зустрічаємося в 14-00).