Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Змагання школярів

Змагання школярів


Запрошуємо школярів взяти участь у змаганнях на воді!

 

КОЛИ? Кожної п'ятниці протягом весни 2024 року: 26 квітня, 3 травня, 10 травня, 17 травня, 24 травня, 31 травня.

Будуть здійснюватись перегони на десятимісних катамаранах по річці Дністер, за маршрутом Розвадів - Березина (16 км, орієнтовний час подолання 3 години).

На фініші учнів чекатиме міні-вікторина, правильна відповідь на кожне запитання дає можливість зменшити час проходження дистанції на 30 секунд.

Таким чином, переможців визначає фізична і інтелектуальна підготовка команди.

ПРОГРАМА :

  • 14.00 збір у с.Розвадів, біля річки Дністер.
  • 14.30 семінар по техніці безпеки і основ веслування.
  • 15.00 старт перегонів.
  • 18.00 фініш і визначення переможців. За бажанням є можливість організації обіду.

Фіналісти кожного дня змагань, прийматимуть участь у фестивалі спортивного туризму 1 червня, про що повідомиться згодом.

ВИМОГИ до учасників: 

  1. Команда не менше 7ми і не більше 9ти дітей і один дорослий.
  2. Стать, і попередній досвід значення не має і не впливає на результат команди. Перемагає як правило згуртований колектив.
  3. Вік учнів не старше 11ти років, (допускається 11,5 за умови навчання в одному класі, підтверджується копією свідоцтва про народження на старті).
  4. Дорослий приймає безпосередню участь в змаганнях. Може бути як працівником школи, так і представником визначеним командою з числа батьків, друзів команди. Старше 18ти років.

СПОРЯДЖЕННЯ:

  1. Учасники повинні мати змінний одяг, вільний і зручний одяг для веслування, дощовики. Речі будуть перевезені на фініш організаторами.
  2. Учасників забезпечують рятувальними жилетами, веслами та катамаранами. Група спортсменів супроводжується інструкторами- волонтерами, що замикають колону і слідкують за дотриманням безпеки на воді.

ВАРТІСТЬ: участь в заході безкоштовна, додатково можна замовити обід на фініші під час реєстрації.

РЕЄСТРАЦІЯ: виключно за телефоном +380 (97) 918 51 32.

З підтвердженням участі за 24 години до старту.

Кількість команд кожного дня заїзду від 8 до 10 команд. У випадку не підтвердження участі представником, командне місце займає наступна за заявкою команда.

ДОЇЗД і ВИЇЗД: рекомендуємо здійснювати рейсовими автобусами 234 і 555, що відправляються з Стрийського автовокзалу, або будь-яким автобусом що рухається в напрямку Львів - Стрий.

У випадку, якщо команда приїде своїм транспортом, і водієм є представник команди. Організатори, забезпечують трансфер представника з місця старту до фінішу. Про що обумовлюється при реєстрації команди.

ОРГАНІЗАТОРИ: ЛМГО ТСК Манівці,  суддівство і супровід - учні та викладачі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини,  волонтери - Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.

За підтримки Управління освіти Львівської міської Ради
Возраст

10–11


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (97) 918 51 32


Ссылки


Адрес

Жидачов
Розвадів, Миколаївський район, Львівська область

Как добраться?

Збір у с. Розвадів (доїзд маршрутками №234 (вул. Петлюри-перехрестя Стрийська-Наукова), №555 (автовокзал вул. Стрийська). Друга зупинка у Розвадові “Русалка Дністрова”, від автобусної зупинки необхідно пройтись до місця старту (тривалість становить до 15 хв).