Внимание! Информация на этой странице не актуальная

«Місія "Порятунок": бджоли». Розмова про захист з тварин з Євгенією Завалій

«Місія "Порятунок": бджоли». Розмова про захист з тварин з Євгенією Завалій


«Місія "Порятунок": бджоли». Розмова про захист з тварин з Євгенією Завалій

Друзі, запрошуємо вас на пізнавальну розмову про серйозні речі: порятунок тварин та важливість усіх живих істот на планеті, навіть маленьких комах! Про нову книгу «Місія "Порятунок": бджоли», яка розповідає про життя бджіл та небезпеки, що загрожують цим істотам (а разом з ними і людям), права тварин, людяність та мандри говоритимемо з письменницею Євгенією Завалій та книжковою блогеркою Анею Полегенько. Чекаємо дітей та дорослих у Книгарні-кав'ярні Старого Лева (Київ, вул. Прорізна, 10) – 13 серпня о 15.00. Вхід вільний.

«Місія "Порятунок": бджоли»: https://bit.ly/3QcfI8H

Бджілка Яся нудьгує у вулику. Життя здається їй не таким цікавим, як у інших бджіл. Тож вона вирішує здійснити незвичайну мрію — полетіти в Париж. Проте у французькій столиці від своїх нових подруг вона дізнається, що на бджіл чигає страшенна небезпека. Яся мусить повернутися, щоб попередити свою родину, але що ж чекає на неї?..
Друга книжка Євгенії Завалій із серії «Місія “Порятунок”» розповість, чому бджоли такі важливі. З нею читачі навчаться розрізняти породи цих маленьких розумних комах і дізнаються про світову та українську традиції бджільництва й екологічні загрози цьому виду. А також — багато прецікавих фактів про бджіл.

Євгенія Завалій – письменниця, волонтерка, активістка, популяризаторка сучасної української літератури. Мешкає в Одесі. Здобула ступінь магістра в галузі політології. Бере участь у громадських ініціативах, пов’язаних з екопроєктами. Засновниця проєкту «Екземпляри», що спрямований на ознайомлення з українськими книжками. Упродовж кількох років Євгенія Завалій була волонтеркою АТО і військового шпиталю. Авторка книг «Це всі ми», «Місія «Порятунок»: ведмеді», «Місія «Порятунок»: бджоли».


Возраст

6+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+38 (032) 240 47 98
+38 (067) 502 75 12
0 (800) 501 508


Ссылки


Адрес

Киев
вул. Прорізна, 10, Шевченківський район