Внимание! Событие на этой странице не актуально

Місто i Сад Дарії Зав'ялової / The City and the Garden. Zavyalova

Місто i Сад Дарії Зав'ялової / The City and the Garden. Zavyalova


“Місто і сад”. Виставка графіки, текстилю та вишивки Дарії Зав’ялової


Львів’янка Дарія Зав’ялова любить своє місто. Тільки будинок «Під орлами», що на вулиці Чупринки надихнув її на створення серії з шести робіт. Місто, мальоване аквареллю і маркерами у Дарії представлене в її графіці.

А 2014 року в житті художниці з’явився Сад. Завдяки відкриттю існування ботанічного саду на вулиці Черемшини і зачарування ним. Сад у Дарії Зав’ялової, втілений у текстилі і у вишивці.

Місто і Сад не суперечать одне одному. Вони доповнюють гармонію рукотворну і природню. Місто своєю архітектурою – прекрасним зодчеством кам’яних окультурених «печер», місць куди можна сховатись для відчуття безпеки і захисту від негоди і Сад – людська спроба ввести свій порядок і гармонію в зовнішнє середовище, для того аби було куди вийти, коли надворі погідно, насолодитися квітами, деревами, кущами, кольорами, окультуреною природою…

Взагалі художницю захоплює ідея міста - саду, що була така популярна в епоху модерн.

Виставка «Місто і Сад» Дарії Зав`ялової вперше представлятиме найновіші роботи художниці, створені протягом останнього року, а також три твори з попередньої виставки.

Ласкаво просимо на відкриття виставки!


Возраст

0+


Телефон

+38 (032) 235-75-49


Ссылки


Адрес

Львов
вулиця Вірменська, 7